Назар Холодницький
Назар Холодницький 5 канал

САП готова розкрити таємницю слідства для зняття недоторканості з п'яти нардепів

  "Тепер справа за парламентарями", - відзначив чільник Антикорупційної прокуратури Назар Холодницький

  Спеціальна антикорупційна прокуратура готова розкрити таємницю слідства і надати необхідні матеріали до ВР для ухвалення рішення щодо позбавлення недоторканності п'ятьох нардепів, причетних до корупційних оборудок. Про це повідомив чільник САП Назар Холодницький у Facebook.  

  "Прокурори - процесуальні керівники САП готові дати дозвіл на розкриття таємниці слідства в достатньому обсязі та надати необхідні матеріали депутатам для прийняття виваженого рішення, а я готовий особисто представити позицію слідства в Комітеті з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради України і в залі парламенту", - написав він.

  Крім того, Холлодницький висловив сподівання, що ВР дасть згоду на притягнення до кримінальної відповідальності своїх колег та однопартійців для проведення "об'єктивного та повного досудового розслідування за ознаками ймовірних корупційних злочинів".

  "Тепер справа за парламентарями – вони мають надати згоду на те, щоби вищевказані народні депутати перевірили на власному досвіді дію законів, які вони розроблять та приймають для всіх громадян України", - відзначив голова САП.

  Крім того, він подякував генпрокурору Луценку за оперативне погодження та внесення до ВР подань про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності чотирьох народних обранців.

  Зауважимо, що 21 червня чільник ГПУ Юрій Луценко вніс до парламенту подання на зняття недоторканності щодо п'яти народних депутатів - Євгена Дейдея, Олеся Довгого, Андрія Лозового, Борислава Розенблата та Максима Полякова.

  Нагадаємо також, що 20 червня на спільному брифінгу чільників САП і НАБУ стало відомо про масштабну схему незаконного видобутку та реалізації бурштину в Україні. За даними слідства, до цієї оборудки причетні нардепи Борислав Розенблат (БПП) і Максим Поляков ("Народний фронт"). Правоохоронці вже направили Генпрокурору Юрію Луценку подання на зняття депутатської недоторканності з Розенблата та Полякова.

   

  Попередній матеріал
  Бійцю ледь не відірвало стопу: 23-річний десантник потребує допомоги
  Наступний матеріал
  Порошенко закликав Конгрес США визнати Голодомор геноцидом українського народу
  Loading...

  Генпрокурор вніс до ВР подання про надання згоди на арешт нардепа Полякова

  ГПУ направила до ВР подання про притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Лозового

  Подання на притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Бобова надійшло у ВР – Пинзеник