Бурштинові схеми
Бурштинові схеми 5.ua

Швидких результатів не варто чекати: експерт розповів, чи знімуть з депутатів недоторканність через "бурштинові схеми"

В ефірі програми "Інформаційний день" на "5 каналі" політичний оглядач Мілан Лєліч розповів, що розгляд питання зняття недоторканості із депутатів, причетних до "бурштинових схем", можливий на останньому пленарному тижні.

У середу, 21 червня, в ефірі програми "Інформаційний день" політичний оглядач журналу "Фокус" Мілан Лєліч розповів, чи можливе зняття недоторканості із депутатів, які причетні до масштабної схеми незаконного видобутку та реалізації бурштину в Україні. Так за словами експерта, якщо від Генпрокуратури надійде таке подання, то депутати його зможуть розглянути не раніше як через три тижні.

"Якщо справа дійде до розгляду такого подання від Генпрокуратури щодо цих депутатів, то це станеться якраз на останньому пленарному тижні, відтак через три тижні віднині", - сказав політичний оглядач та додав, що швидких результатів у цій справі чекати не варто.

"Якщо це дійде до парламенту, то може бути, я припускаю, зняття недоторканості з обох депутатів, якщо це дійде. Але надалі знову ж таки чисто інтуїція мені підказує, що швидких результатів не варто чекати навіть, якщо справа буде якось розвиватися, розглядатися десь у судах, то це може бути "довга пісня" на багато місяців", - зазначив експерт.

Як інформував 5.UA, 20 червня на спільному брифінгу чільників САП і НАБУ стало відомо про масштабну схему незаконного видобутку та реалізації бурштину в Україні. За даними слідства, до цієї оборудки причетні нардепи Борислав Розенблат (БПП) і Максим Поляков ("Народний фронт"). Правоохоронці вже направили Генпрокурору Юрію Луценку подання на зняття депутатської недоторканності з Розенблата та Полякова.

Попередній матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО - відео
Наступний матеріал
Будівельний студзагін: як слухачі академії лідерства за шпателі взялися
Loading...

"Нова історія бурштину": НАБУ завело справу на двох нардепів, вони – не відмовчуються

Нардепи, що фігурують у новій "бурштиновій схемі", гостро прокоментували підозри НАБУ

"Бурштинова операція" НАБУ та САП: як детективи вийшли на слід нардепів