Генпрокуратура
Генпрокуратура ru.slovoidilo.ua

У ГПУ повідомили, чи позбавлять "депутатського імунітету" Розенблата та Полякова

  Наразі у відомстві вирішили не квапитися та не надсилати відповідне подання до ВР уже завтра

  Генпрокуратура отримала від САП подання щодо позбавлення депутатської недоторканності народних депутатів Олеся Довгого, Максима Полякова та Борислава Розенблата. Про це повідомила прес-секретар чільника ГПУ Лариса Сарган у Facebook

  "Юридична служба ГПУ взяла документи на опрацювання щодо відповідності нормам закону "Про Регламент Верховної Ради України", а саме - кожне подання "має бути вмотивованим і достатнім, містити конкретні факти і докази, що підтверджують факт вчинення зазначеною в поданні особою суспільно небезпечного діяння, визначеного Кримінальним кодексом України", - відзначають у Генпрокуратурі.

  Відтак, у відомстві прийняли рішення не квапитися і не надсилати відповідне подання до ВР уже завтра, як того вимагає низка нардепів.

  "Генпрокурор прийме рішення про підтримку подань після надходження висновку юридичної служби ГПУ… Генеральна прокуратура має діяти в рамках діючого законодавства", - підкреслила Сарган.

  Крім того вона наголосила, що згідно закону, голова ВР пропонує народному депутату, щодо якого внесено подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання чи арешт, подати протягом 5 днів письмові пояснення комітету, до предмета відання якого належать питання регламенту, і доручає зазначеному комітету надати висновок щодо подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання чи арешт нардепа, згідно із законом. 

  Як інформував 5.UA, 20 червня на спільному брифінгу чільників САП і НАБУ стало відомо про масштабну схему незаконного видобутку та реалізації бурштину в Україні. За даними слідства, до цієї оборудки причетні нардепи Борислав Розенблат (БПП) і Максим Поляков ("Народний фронт"). Правоохоронці вже направили Генпрокурору Юрію Луценку подання на зняття депутатської недоторканності з Розенблата та Полякова.

  Попередній матеріал
  Компанія, яка застрахувала будівництво кримського мосту, потрапила під санкції США
  Наступний матеріал
  Порошенко зустрівся з міністром оборони США: стало відомо, про що говорили
  Loading...