Педро Аграмунт президент ПАРЄ Фото Фокус

ЄНП проголосувала за недовіру скандальному голові ПАРЄ Аграмунту

  Ще у квітні Бюро ПАРЄ абсолютною більшістю голосів висловило недовіру голові ПАРЄ Педро Аграмунту

  У понеділок, 26 червня, група Європейської народної партії (ЕРР) в ПАРЄ проголосувала за недовіру очільнику ПАРЄ Педро Аграмунту. Про це повідомила перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко на сторінці у Facebook.

  "Тільки-но група ЕРР в ПАРЄ проголосувала за недовіру президенту Аграмунту. 38 проголосувало за недовіру, 28 з 66 членів групи підтримали Аграмунта, 2 бюлетені визнано недійсними", - зазначила Геращенко.

  Вона додала: "Група звернеться до Аграмунта з проханням негайно подати у відставку. І тепер голосуватиме за відставку в залі". 

  Нагадаємо, 28 квітня Бюро ПАРЄ абсолютною більшістю голосів висловило недовіру голові ПАРЄ Педро Аграмунту. Утім, як повідомив голова української делегації Володимир Ар'єв, ПАРЄ взагалі не має процедури відкликання президента з посади – за 50 років роботи Асамблеї такої потреби не було.

  Довідка: восени депутати ПАРЄ вимагали відставки президента ПАРЄ Педро Аграмунта через його візит до Сирії разом із російською делегацією. 21 березня 2017 року до Сирії прибула делегація російських депутатів і депутатів ПАРЄ разом з Аграмунтом. Як відомо, делегація російських депутатів перебуває під санкціями ПАРЄ, які були накладені на неї у квітні 2014 року через анексію Криму.

  Попередній матеріал
  "ЗА ЧАЙ.COM": знайомство з Катериною Прищепою, вона ж – Ілларія, в ефірі "5 каналу" о 23:10
  Наступний матеріал
  Макрон: Лідери Нормандського формату мають напрацювати нові умови для вирішення ситуації на Донбасі
  Loading...