Еммануель Макрон
Еммануель Макрон expres.ua

Макрон: Лідери Нормандського формату мають напрацювати нові умови для вирішення ситуації на Донбасі

  Франція готова до нової зустрічі лідерів Нормандського формату (Україна, Франція, Німеччина, РФ), на якій повинні бути напрацьовані нові передумови для врегулювання ситуації на сході України

  Відповідну заяву зробив Президент Франції Еммануель Макрон під час спільної прес-конференції із Президентом України Петром Порошенком у Франції, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Я хотів би відзначити, що Франція готова продовжити зусилля в Нормандському форматі і ми готові провести нову дискусію в рамках Нормандського формату", - заявив Макрон.

  "Ми налаштовані продовжити Мінський процес... Ми підтримуємо ідею можливості активної співпраці саме в Нормандському форматі з залученням ОБСЄ. Це те, що я пропонував всім сторонам", - додав президент Франції.

  За його словами, він говорив з Петром Порошенком про те, "що б ми могли під час нашої наступної зустрічі в Нормандському форматі насправді запропонувати цілу серію умов для того, щоб з усіх боків запропонувати конкретні рішення для виходу з кризи".

  "Франція залишається разом з Німеччиною надзвичайно залученою в цей процес і наполягає на розвитку цих угод, їх виконання", - підкреслив Макрон.

  За словами президента Франції, він не хоче, що б дискусія щодо виконання Мінських домовленостей завершилася нічим. Він підкреслив, що про це ж говорив з президентом РФ. "І в найближчі дні, найближчі тижні ми будемо намагатися серйозно працювати над цим з пані канцлером Німеччини Ангелою Меркель", - додав Макрон. 

  Попередній матеріал
  ЄНП проголосувала за недовіру скандальному голові ПАРЄ Аграмунту
  Наступний матеріал
  Провідна американська авіакомпанія планує запустити прямі рейси в Україну – Омелян
  Loading...

  Порошенко повідомив, коли відбудеться зустріч із Макроном

  Порошенко здійснить робочий візит до Франції

  Макрон анонсує зустріч у Нормандському форматі найближчим часом

  Полторак: Між Україною та Францією вибудовується нова якість оборонної співпраці

  Вітчизняний Ан-132Д здійснив перший тренувальний політ у Ле Бурже – відео

  Міжнародний дебют: Новий український Ан-132D покажуть на авіасалоні у Франції