Ілларія
Ілларія facebook.com/illaria.ethno

"ЗА ЧАЙ.COM": знайомство з Катериною Прищепою, вона ж – Ілларія, в ефірі "5 каналу" о 23:10

Почаюємо про грецьке й українське етно-зерно, про самобутність і шоу-біз штампи, про стиль і смак, про відповідальність поп-зірок за кожне сказане й зроблене

У понеділок, 26 червня,  буде знайомство з Катериною Прищепою, вона ж - Ілларія. Вікіпедія пише: "Співати та писати музику почала змалку. Під час навчання в Київському інституті музики імені Р. М. Глієра досліджувала український фольклор, світові музичні набутки та брала участь у різноманітних мистецьких проектах. Вже тоді Ілларія виявляла схильність до етнічної музики. Вихід пісні "Вільна" влітку 2006 року остаточно закріпив її уподобання, окресливши її власний оригінальний стиль." За кілька років існування гурт ( а тепер Ілларія - це вже ціла група) гастролював в Україні і закордоном, брав участь у музичних фестивалях ("Мазепа-Фест", "Гогольfest", "Червона Рута"), теле- та радіо-проектах ("Х-фактор", "Фольк-music").

От про це все що вище - говорити не будемо. А почаюємо про грецьке й українське етно-зерно, про самобутність і шоу-біз штампи, про стиль і смак, про відповідальність поп-зірок за кожне сказане й зроблене і тяжке буття в таблоїдах, про тих, хто приходить на її концерти і їх відчуття країни, і самої Ілларії зокрема, і чи співпадають вібрації та візії. Нині о 23:10.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті о 23:10 у понеділок, 26 червня 2017 року.

Попередній матеріал
"Влаштовують усіх": У ГУР розповіли, як окупанти поповнюють поріділі лави "воїнів"
Наступний матеріал
ЄНП проголосувала за недовіру скандальному голові ПАРЄ Аграмунту
Loading...

"ЗА ЧАЙ.COM": фронтмен гурту "Антитіла" Тарас Тополя в ефірі "5 каналу" о 23:10

"ЗА ЧАЙ.COM": Діля в ефірі "5 каналу" о 23:10

"ЗА ЧАЙ.COM": співачка Юлія Лорд у ефірі "5 каналу" о 23:10