Ірина Геращенко / Facebook

Чи не найграндіозніший скандал за час існування: депутати ПАРЄ вимагають імпічменту Аграмунта

Українська делегація вимагає змін до регламенту асамблеї й запуску процедури імпічменту президента

Депутати ПАРЄ вимагають відставки президента Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунта через його візит у Сирію разом із російською делегацією, передає "5 канал".

Російські депутати в ПАРЄ перебувають під санкціями через анексію Криму. Педро Аграмунт раніше не раз виступав за зняття обмежень, а у березні разом із росіянами полетів до Сирії. Обурення з цього приводу висловила низка іноземних делегацій у ПАРЄ, серед яких і українська. Пізніше Аграмунт вибачився і назвав поїздку помилкою.

Пропозицію щодо відставки президента парламентської асамблеї висловив італійський депутат Мікеле Ніколетті. Президент Асамблеї оголосив перерву в засіданні і до зали не повернувся.

Інформацію про те, що багато делегатів ПАРЄ вимагають відставки Аграмунта, підтвердив і народний депутат України, член делегації в асамблеї Володимир Ар'єв:

Ситуацію на засідання ПАРЄ описала на сторінці у Facebook перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко: "У кріслі головуючого на засіданні сесії ПАРЄ – заступник президента, бо члени асамблеї дуже чітко заявили, що Аграмунт не може головувати на засіданні асамблеї, принципи якої він розтоптав. Головуючий на сесії поінформував, що на вимогу делегатів відбудуться слухання, де Аграмунт готовий буде відповісти на питання. Але українська делегація вимагає змін до регламенту і запуску процедури імпічменту".

За кілька хвилин Геращенко повідомила, що в ПАРЄ не вистачило двох голосів, щоб питання зміни регламенту поставити до порядку денного Парламентської асамблеї Ради Європи

Як повідомляв 5.UA, 21 березня 2017 року до Сирії прибула делегація російських депутатів і депутатів ПАРЄ разом з Аграмунтом. Нагадаємо, делегація російських депутатів у ПАРЄ перебуває під санкціями ПАРЄ, які були накладені на неї у квітні 2014 року через анексію Криму.

Попередній матеріал
"Чоловік підтвердить, що груди не мої": Лоліта відреагувала на тролінг СБУ на її адресу
Наступний матеріал
Соліст O.Torvald став вдруге батьком
Loading...

Євродепутати вимагають від голови ПАРЄ пояснень щодо його поїздки в Сирію разом із російськими депутатами

Президент ПАРЄ захотів повернути РФ до Асамблеї: у МЗС України відповіли на заяву

Президент ПАРЄ заявив про необхідність зняття політичних санкцій з делегації Росії