Чільник ПАРЄ - Аграмунт
Чільник ПАРЄ - Аграмунт 5.ua

Логвинський розповів, коли одіозному чільнику ПАРЄ можуть оголосити імпічмент

За його прогнозами, це станеться до кінця тижня

Оголосити імпічмент президенту ПАРЄ Педро Аграмунту зможуть уже цього четверга, 29 червня. Про це "5 каналу" повідомив віце-президент ПАРЄ та представник української делегації Георгій Логвинський.

За його словами, до регламентного комітету асамблеї надійшла правка, котра дозволяє процедуру позбавлення президента посади.

"Пан Аграмунт, не зважаючи на всі власні обіцянки, жодного разу їх не виконав. Але ми знайшли вихід із цієї ситуації і саме тому була внесена поправка до репорту, який буде розглядати регламентний комітет, і після цього буде розглядати зал, про те, що можна застосувати процедуру імпічменту", - заначив Логвинський.

Він наголосив: "Фактично, у вівторок буде зданий законопроект, який передбачає процедуру цього імпічменту. Після того, як цей документ буде проголосовано, вже можна буде говорити про усунення пана Аграмунта з посади. Це може відбутися у середу ввечері, або в четвер".

Як відомо, чинний очільник ПАРЄ Педро Аграмунт втратив довіру, був відсторонений від деяких обов'язків і позбавлений низки прав після скандального польоту до Сирії на борту російського військового літака. Після цього він пообіцяв добровільно піти у відставку. Та днями стало відомо, що Аграмунт змінив свої наміри та вирішив залишитися на посаді президента ПАРЄ.

Як інформував 5.UA, 26 червня ЄНП проголосувала за недовіру скандальному голові ПАРЄ Аграмунту.

Попередній матеріал
Підірвався на ворожій міні: Стрий проводжає в останню путь полеглого героя
Наступний матеріал
Подання на народних депутатів: чи є оптимізм щодо зняття недоторканості
Loading...