ПАРЄ
ПАРЄ Facebook / Петро Порошенко

Ми не задіюємо наш дипломатичний потенціал повною мірою в ПАРЄ – експерт

Директор програми міжнародної і внутрішньої політики Українського інституту майбутнього Юрій Романенко прокоментував скандал про відставку Аграмунта та як це вплине на Україну

Українська делегація в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) хоче ініціювати дострокову відставку її президента — Педро Аграмунта. В ефірі "5 каналу" директор програми міжнародної і внутрішньої політики Українського інституту майбутнього Юрій Романенко пояснив, яка ймовірність того, що Аграмунт таки подасть у відставку.

"Я спілкувався з нашими депутатами, які представляють Україну в ПАРЄ. Вони стверджують, що не дуже велика ймовірність того, що Аграмунт подасть у відставку, однак наші представники докладатимуть для цього максимум зусиль", – зазначив Романенко.

Експерт переконаний, що неважливо, хто очолює ПАРЄ. Для України зараз більш суттєва проблема – зменшення фінансів. Політика ПАРЄ дуже мінлива, асамблея завжди приймає рішення відповідно до потреб, запитів конкретної держави.

"Нам ніколи не буде легко в ПАРЄ. Усе, що нам потрібно, – системно працювати. Ми не задіюємо наш дипломатичний потенціал повною мірою", – вважає Романенко.

Нагадаємо, 21 березня 2017 року до Сирії прибула делегація російських депутатів і депутатів ПАРЄ на чолі з Аграмунтом. Зазначимо, що делегація російських депутатів у ПАРЄ перебуває під санкціями ПАРЄ, які були накладені на неї у квітні 2014 року через анексію Криму.

Повну версію розмови дивіться у відео:

Попередній матеріал
"ЛНР" без українського світла: причини й наслідки
Наступний матеріал
"Столична романтика": Річковий трамвай у Києві запрацює з 1 травня
Loading...

Геращенко: "Аграмунт вже не тонко, а товсто натякає на свою відставку в п'ятницю"

Президент ПАРЄ "виправдався" за візит до Сирії: "В усьому винуваті російські ЗМІ"

В анексований Крим на "форум" з'їхалися європейські політики – яка делегація найчисельніша