Окупований Крим
Окупований Крим http://www.art-center.ru

В анексований Крим на "форум" з'їхалися європейські політики – яка делегація найчисельніша

Найбільш "активними" виявилися представники Італії

В окупований Крим прибула низка проросійських бізнесменів, політиків і громадських діячів з Європи, які планують взяти участь у так званому "Ялтинському міжнародному економічному форумі". Про це повідомляє видання "Європейська правда"

Як зазначається, до Криму приїхали бізнесмени і політики з різних країн світу – Великої Британії, Німеччини, Греції, Кіпру, Австрії. Одна з найчисельніших делегацій прибула з італійського регіону Венето. Її очолив голова регіональної ради Роберто Чамбетті.

Зазначимо, що Чамбетті – член євроскептичної партії "Ліга Півночі", яка нещодавно домовилася про співпрацю з "Єдиною Росією".

Крім того, на територію окупованого півострову прибули члени італійського Сенату (верхня палата парламенту) Серджіо Дівіна ("Ліга Півночі") і Бартоломео Амідеї ("Вперед, Італіє"). У складі італійської делегації також політик Стефано Валдегамбері, який виступає за ідею проведення референдуму про незалежність регіону Венето від Італії.

До того ж, у Криму опинився і депутат Національної ради Австрії (нижньої палати парламенту) від ультраправої "Партії Свободи" Йоганн Хюбнер.

Також, за даними ЗМІ, у роботі "форуму" візьме учать румунський євродепутат Лаурентіу Ребега, який представляє в Європарламенті ультраправу націоналістичну групу "Європа націй і свобод".

Як повідомляв 5.UA, напередодні, 19 квітня, Міжнародний суд ООН зобов'язав Росію дозволити у Криму діяльність Меджлісу й освіту українською мовою.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

У країнах Європи відбуваються акції солідарності "Крим – це Україна" – фото

Попередній матеріал
Лукашенко аргументував "хороші відносини" Білорусі з РФ: "На Заході ми нікому не потрібні"
Наступний матеріал
У Лондоні стався вибух, є постраждалі
Loading...