elise.com.ua

Лукашенко аргументував "хороші відносини" Білорусі з РФ: "На Заході ми нікому не потрібні"

  Білорусь не може сваритися ні з Росією, ні із Заходом, наголосив Лукашенко

  Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Мінськ не переорієнтував свою зовнішню політику зі співпраці з Росією на користь країн Заходу. За його словами, вони "на Заході нікому не потрібні", передає слова білоруського лідера його прес-служба.

  "Ми на Заході нікому не потрібні. Там такого добра, як Білорусь, вистачає і без неї. А як мене люблять на Заході, ви пам'ятаєте з тих часів. Нічого тут не змінилося. Ми, живучи в центрі Європи, змушені проводити таку політику, щоб зберегти країну, безпеку, суверенітет, незалежність і стабільність, щоб людям нормально жилося. Ми не можемо сваритися ні з Росією, ні із Заходом. Наша доля така", – заявив білоруський лідер.

  Окрім того, Лукашенко сказав, що в росіян у Білорусі не виникає ніяких проблем як з точки зору безпеки, так і ведення бізнесу.

  Нагадаємо, раніше Лукашенко стверджував, що у нього з главою РФ Володимиром Путіним "чудові відносини", а проблеми вони можуть вирішувати без посередників.

  Як повідомляв 5.UA, 21 березня 2017 року президент Олександр Лукашенко заявив про затримання у Білорусі бойовиків, які "готували збройні провокації". За словами білоруського президента, про "провокації" попередила "справжня білоруска", яка проживає в Євросоюзі. 22 березня 2017 року СБУ відреагувала на слова Лукашенка про "табори з бойовиками" в Україні.

  Попередній матеріал
  Небезпечні іграшки: у київській школі вибухнув вогнегасник, двох учнів госпіталізували
  Наступний матеріал
  В анексований Крим на "форум" з'їхалися європейські політики – яка делегація найчисельніша
  Loading...

  Порошенко і Лукашенко проведуть зустріч найближчим часом – посольство України в Мінську

  "Чистенькі туалети не замінять демократії": у Білорусі більше шансів щось змінити, ніж у Росії – політолог

  Порошенко провів телефонну розмову з Лукашенком: про що говорили політики