5 канал

Мамчур: Крим повернемо. А кримські колаборанти, якщо не втечуть, мають бути покараними

До програми "ЗА ЧАЙ.COM" завітав український військовий льотчик 1-го класу, полковник Повітряних Сил ЗС України, народний депутат Юлій Мамчур.

Військовий льотчик, а нині – народний депутат Юлій Мамчур. Кадри "психологічної атаки без зброї" на чолі з полковником Мамчуром показали світові медіа. "Особовий склад бригади тактичної авіації в Бельбеку вірний народу України й військовій присязі, зі зброєю в руках готовий до захисту територіальної цілісності України", – заявив 3 березня 2014 року полковник Мамчур. Був у російському полоні, але присязі не зрадив.

А от чому стільки зрадників виявилося у Криму, чому парламент воюючої країни працює, як мокре горить, чи існує шанс повернути анексований півострів і що робити з місцевим населенням та новими завезеними кримськими бурятами, поговорили сьогодні.

Довідка. Під час захоплення Криму російськими військами, 3 березня 2014 року глава медіа-центру Міноборони в Криму Владислав Селезньов навів слова Мамчура: "Особовий склад бригади тактичної авіації в Бельбеку вірний народу України й Військовій присязі, зі зброєю в руках готовий до захисту територіальної цілісності України".

4 березня українські військові провели "психологічну атаку" – без зброї, під бойовим стягом Севастопольської бригади тактичної авіації та прапором України, співаючи гімн, вони рушили в бік озброєних вояків, що блокували прохід до військової частини, при цьому "невідомі формування" (ЗС РФ) стріляли біля ніг українських льотчиків та у повітря. В результаті переговорів протягом дня частину вдалося частково перебрати під український контроль.

Попередній матеріал
"Тітушки", бійня, постраждалі: Що відбувалось у середмісті Полтави – сюжет
Наступний матеріал
У мережі з'явились відео обстрілу ВМС США військової бази сирійської армії
Loading...

Президент нагородив Мамчура іменною зброєю

В Дебальцевому перевага терористів була чотирикратна – Мамчур

Терористи "ЛНР" хваляться лише муляжами бойових літаків - Мамчур