5 канал

Денисенко: В Україні голосують емоції, а не раціо

Виборець любить політика крізь призму "багатий, бо розумний та кмітливий", а не тому, що "багатий, бо злодій чи підприємець". Про це заявила українська письменниця, адвокат, правозахисник, телеведуча Лариса Денисенко.

Колись Лариса Денисенко сказала: "Зараз прийшли у політику люди з мертвими очима. А що можна сподіватися від зомбі?" Що ж і як змінилося відтоді? Дізнавалися в успішної письменниці та водночас міжнародного юриста Лариси Денисенко. Про право й самосуд, про те, чому правда програє брехні пропаганди, про молоду кров у державних справах і чому їм загрожує небезпека "дуже швидко перетворитися на цю неосовкову отару". Про ненависть до ворога та емпатію, про виклик вистояти у війні чи втекти. Письменниця, загартована Мінюстом і телевізором, Лариса Денисенко.

Довідка.

Має литовсько-грецьке походження з домішками угорської, польської, ромської та української крові. Українську мову опанувала в 23 роки, коли почала працювати в Міністерстві юстиції України. Закінчила юридичний факультет КНУ ім. Шевченка, Центрально-Європейський Університет (Будапешт), курс законопроектування при Мін'юсті Нідерландів.

Веде адвокатську практику. Має ліцензію здійснювати практику в Торонто та Оттаві щодо справ, пов'язаних з біженцями та мігрантами. Є одним із адвокатів, які представляють інтереси громадян в Європейському суді з прав людини у Страсбурзі. Працювала директором департаменту міжнародного права Міністерства юстиції України, радником міністра юстиції, науковим консультантом парламентських комітетів, очолювала національне відділення міжнародної антикорупційної організації Transparency International.

Попередній матеріал
Ведучий "5 каналу" поставив нардепа на місце: "В моїй студії такого не буде!" - відео
Наступний матеріал
Загострення в АТО: попри оголошення "режиму тиші" ворог гатить з мінометів
Loading...

Посіпака Кремля: до терористів "ДНР" приєднався російський письменник

Затримання письменника Жадана у Мінську: МЗС України вже скерувало Білорусі ноту

До України прибув прах українського письменника Олександра Олеся та його дружини – Нищук