ПАРЄ
ПАРЄ Facebook / Петро Порошенко

"Це будуть ганебні слухання": ПАРЄ обговорюватиме дії Аграмунта у відкритому режимі – Геращенко

  У березні до Сирії прибула делегація російських депутатів і депутатів ПАРЄ разом з президентом Асамблеї Педро Аграмунтом

  На 13:00 вівторка, 25 квітня, заплановані відкриті слухання щодо поїздки трьох керівників ПАРЄ до Сирії разом з представниками РФ. Про це повідомила перший заступник голови ВР Ірина Геращенко на сторінці у Facebook.

  "Отже, у вівторок , 25 квітня, о 13:00 по Страсбургу (14:00 по Києву) відбудуться відкриті слухання щодо поїздки трьох ключових керівників ПАРЄ до Сирії разом з руконеподаваними росіянами, які ще й тиснули руку військовому злочинцю Асаду. До Сирії їздили президент ПАРЄ Аграмунт, керівник групи лібералів Шукла (він ще й доповідач по Україні) і керівник юридичного комітету", – зазначила Геращенко.

  За її словами, Педро Аграмунт висловив бажання, аби слухання були закритими, однак його прохання не було задоволено. "Це будуть ганебні слухання, і якщо в Аграмунта (а він мудрий і хитрий, досвідчений політик), залишається хоч краплина совісті чи відчуття реального стану речей – він має подати у відставку сам", – підкреслила Геращенко.

  Вона також зазначила: "Мета української делегації – це не боротьба з іспанським сенатором, яке б прізвище він не носив. Ми проти спроб РФ дистанційно керувати ПАРЄ, руйнувати цю інституцію, дискредитувати Асамблею через знищення її принципів та ідеалів".

  Заступник голови ВР укотре підкреслила: "Наша мета – захистити міжнародні інституції від дискредитації і руйнування, захистити їх принципи".

  "Я двадцять років відслідковую роботу ПАРЄ, спочатку як політичний журналіст, потім вже як політик. Ніколи Асамблея не переживала таку глибоку політичну кризу, до якої довів організацію її ж президент – відвертий друг росіян. І розворушили цю проблему і неприпустимість замовчування його позиції в тому числі всі ми, члени української делегації", – резюмувала Геращенко. 

  Як повідомляв 5.UA, депутати ПАРЄ вимагають відставки президента ПАРЄ Педро Аграмунта через його візит до Сирії разом із російською делегацією.

  Нагадаємо, 21 березня 2017 року до Сирії прибула делегація російських депутатів і депутатів ПАРЄ разом з Аграмунтом. Нагадаємо, делегація російських депутатів у ПАРЄ перебуває під санкціями ПАРЄ, які були накладені на неї у квітні 2014 року через анексію Криму.

  Попередній матеріал
  Окупаційні війська вдарили по житлових кварталах Мар'їнки – штаб
  Наступний матеріал
  Порошенко призначив уповноваженого президента України з питань контролю за діяльністю СБУ
  Loading...

  Президент ПАРЄ "виправдався" за візит до Сирії: "В усьому винуваті російські ЗМІ"

  Євродепутати вимагають від голови ПАРЄ пояснень щодо його поїздки в Сирію разом із російськими депутатами

  Делегації країн у ПАРЄ шоковані візитом Аграмунта в Сирію на запрошення російських депутатів – Ар'єв