Педро Аграмунт президент ПАРЄ Фото Фокус

Геращенко про імпічмент голові ПАРЄ: "Аграмунт і Кремль отримали чудового ляпаса"

  27 червня ПАРЄ проголосувала за імпічмент чинному голові Аграмунту

  Парламентська асамблея Ради Європи має розпочати офіційну процедуру імпічменту щодо чинного президента Педро Аграмунта. Про це заявила перший заступник голови ВР Ірина Геращенко на сторінці у Facebook. 

  Вона також нагадала, що більше, ніж дві третини делегатів висловили недовіру Аграмунту. Крім того, наразі чільник ПАРЄ наразі втік до Іспанії.

  "154 зі 197 присутніх у залі членів ПАРЄ за зміни до регламенту Асамблеї. Лише 30 проти. Це більше, аніж 2/3 делегатів ПАРЄ, які , по суті, висловили недовіру людині без честі і совісті , випадковому пройдисвіту на посаді президента ПАРЄ Аграмунту, який колотить Асамблею вже рік своїми ганебними діями. Це недовіра. Він мав би негайно сам подати у відставку. Але він втік в Іспанію.... і тому тепер ми маємо можемо проголосувати за імпічмент і маємо на це регламентні норми", - відзначила Геращенко.

  Як відзначила представник української делегації, це "перший імпічмент в історії ПАРЄ".

  "Результатами голосування в ПАРЄ задоволені. Аграмунт і Кремль отримали чудового ляпаса. Наступний крок- офіційний імпічмент і ганебна політична пенсія...Зате можна буде досхочу їздити в Москву, Пітер , Ростов і Сирію", - коментує Геращенко.

  Як інформував 5.UA, 27 червня ПАРЄ проголосувала за імпічмент чинному голові Аграмунту.

  Довідка: восени депутати ПАРЄ вимагали відставки президента ПАРЄ Педро Аграмунта через його візит до Сирії разом із російською делегацією. 21 березня 2017 року до Сирії прибула делегація російських депутатів і депутатів ПАРЄ разом з Аграмунтом. Як відомо, делегація російських депутатів перебуває під санкціями ПАРЄ, які були накладені на неї у квітні 2014 року через анексію Криму.

  Попередній матеріал
  Литва направить в Україну 60 військових інструкторів
  Наступний матеріал
  Найвідкритіші міста України: хто переміг у рейтингу Transparency