"Голосуйте, ми підтримаємо"
"Голосуйте, ми підтримаємо" відкриті джерела

"Голосуйте! Ми прикриємо": українські захисники закликали приходити на президентські вибори

Читайте по-русски
Українці мають відповідально поставитися до голосування та висловити власну громадянську позицію

14 березня у столиці презентували соціально-інформаційний проект "Голосуйте! Ми прикриємо". Участь у заході взяли міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз, ветеран 95-ї бригади ДШВ, голова Ради ветеранів Володимир Лагута, захисник Донецького аеропорту, голова спілки "Рух Ветеранів України" Євгеній Турчак та інші гості. 

Як відзначила міністр у справах ветеранів, українці мають розуміти, що вибори – це також фронт, на якому ми боремося проти Путіна. 

"Вибори – це теж фронт і теж війна проти Путіна. Саме тисячі загиблих і поранених були жертвами гібридної війни. І багато хто з нас недооцінює наслідки такої гібридної війни. І з огляду на те, що військові захищають нашу Україну та наші цінності і демократичні цінності всього світу на російсько-українській війні, громадянський обов'язок кожного з нас тут, в тилу, захищати цінності та відданість наших воїнів", – зазначила вона.

Військовослужбовці, своєю чергою, закликали українців приходити на вибори.

"Ідея створення проекту виникла давно. Хотілось би донести свою думку – ми не агітуємо за якісь політичні партії, це право особисто кожного робити той чи інший свідомий вибір. Ми хочемо закликати, щоб люди ставилися до цього дуже відповідально і все-таки змогли прийти на виборчі дільниці 31 березня і зробити свій внесок у розбудову країни", – зазначив голова Ради ветеранів Володимир Лагута. 

Українські бійці записали кілька відеороликів-звернень до українців. Зйомки здійснювалися безпосередньо біля Донецького аеропорту, а їхніми героями стали військові, які служать на передовій.

Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз зазначила, що мета цього проекту – геть не політична. Він покликаний "закликати кожного громадянина нашої держави свідомо прийти на виборчу дільницю і проголосувати за наше майбутнє, за розвиток держави, за демократичні цінності".

"Ці ролики не мають жодного політичного забарвлення і не є виборчо орієнтованими", – наголосила Фріз.

Попередній матеріал
"ОПОРА": підсумки незалежного спостереження напередодні виборів Президента України – відео
Наступний матеріал
На кону життя екіпажу: військові водолази латали умовну пробоїну під час тренування в Одесі
Loading...