Виборча дільниця
Виборча дільниця dialog.ua

На вибори Президента збираються прийти до 85% українців – соцопитування

Читайте по-русски
Найменше бажання брати участь у голосуванні – серед молоді

Переважна більшість українців планують взяти участь у президентських виборах, що відбудуться цієї неділі, 31 березня. Про таке свідчать результати опитування, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно з КМІС, передає "Укрінформ"

Так, за результатами соцопитування, на вибори прийдуть близько 85% українців.

"Переважна більшість громадян (85%) мають намір взяти участь у виборах Президента України: 62% у цьому впевнені і ще 23% візьмуть участь "скоріше за все", – зазначили у Фонді.

Найбільшу готовність голосувати висловили респонденти на заході, нижчу — на сході України. При цьому існують відмінності й за віковим принципом.

Так, найменше бажання брати участь у голосуванні – серед молоді до 30 років (переконані, що підуть на дільниці 49% і ще 25% візьмуть участь "скоріше за все"). А от найактивніше збираються проявляти громадянську позицію громадяни, старші за 60 років (67% і 22% відповідно).

Крім того, значна частина опитаних зізналися: досі не певні, за кого голосуватимуть. Таких виявилося 24% (серед тих, хто планує проголосувати).

Читайте також: Свіжа соціологія за 3 дні до виборів: за кого готові проголосувати українці у 2019 році

Повне відео брифінгу дивіться нижче: 

Довідково: Опитування проводилося протягом 20-26 березня 2019 року. Загалом було опитано 1600 респондентів у всіх областях України, крім окупованих територій Криму і Донбасу. Статистична похибка не перевищує 3,7%.

Попередній матеріал
Сейф-пакети та спец-пломбування: як бюлетені будуть захищені від фальсифікацій
Наступний матеріал
"З потопельників у пірати": у Середземному морі мігранти захопили корабель, який їх врятував
Loading...