Ігор Мазур
Ігор Мазур 5 канал

Дипломатична перемога: включення з Любліна, де перебуває визволений ветеран АТО Мазур

Читайте по-русски
Для Ігоря Мазура затримання не було несподіванкою

Дипломатична перемога. Ігоря Мазура на позивний "Тополя" віддали на поруки генерального консула України в Любліні. Тож судове засідання щодо обрання запобіжного заходу не відбудеться.

Об 11-й годині за польським часом у суді Холма було призначене засідання про обрання запобіжного заходу Ігорю Мазура. Проте його доправили на допит у прокуратуру. Туди прибув генеральний консул України в Любліні. Дипломат оголосив, що готовий взяти на поруки затриманого земляка. Власне, це і задовольнили.

За звільнення українця клопотали обидві сторони польська та українська. Зокрема депутати та політики найвищого рівня. На поруки Ігоря взяв консул України у Любліні Василь Павлюк.

Для Ігоря Мазура затримання не було несподіванкою. Розповідає, Росія активно розпочала фальсифікувати справи проти усіх учасників бойових дій.

Під час розгляду справи українець мешкатиме на території генерального консульства.

Подробиці дивіться у сюжеті кореспондентки "5-го каналу" Марти Шикули:

Ветерана АТО Ігоря Мазура затримали напередодні на польському кордоні Дорогуськ. У Польщі він вирушив на конференцію на запрошення тамтешньої влади. Однак, за запитом Росії його зупинили. РФ подала його у міжнародний розшук за участь у першій чеченській війні. Щоправда, сам Мазур каже, що туди поїхав, як журналіст. А країна-агресор використовує міжнародне право як інструмент боротьби зі своїми ворогами.

Попередній матеріал
Епіфаній освятив храм, який громада зводила 10 років
Наступний матеріал
Допекло: селяни на Дніпропетровщині не стали чекати допомоги від держави з дорогою – сюжет
Loading...