Ігор Мазур
Ігор Мазур Facebook / Людмила Денісова

Віцеспікер Сейму Польщі прокоментувала затримання ветерана АТО Мазура

Читайте по-русски
За словами високопосадовця, Польща зробила те, що мусила була зробити

Затримання Ігоря Мазура є виключно технічним кроком - у цьому запевняє віцеспікер Сейму Польщі Малґожата Ґошєвська та додає, що він став жертвою дій східних сусідів.

"Я закликаю до спокою та розсудливості. Це – наочний приклад використання Кремлем інститутів міжнародного права для політичної помсти. Ми не можемо піддатися на провокацію. Ми не можемо бути акторами російського сценарію. Польща зробила те, що мусила була зробити. Вона затримала особу, яка фігурує в реєстрі. Польська влада та суди ретельно розслідуватимуть цю справу", - прокоментувала Малґожата Ґошєвська.

Затримання Мазура напередодні підтвердила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова. Каже, його зупинили на прикордонному пункті пропуску Дорогуськ за запитом Росії.

Сьогодні чоловіку обиратимуть запобіжний захід, щоби потім екстрадувати до Росії.

Ігор Мазур на позивний "Тополя" - учасник війни з російськими окупантами, співробітник Секретаріату омбудсмена, заступник командира Української націоналістичної самооборони та один із співзасновників "Руху опору капітуляції". Його учасники на фейсбук-сторінці закликають державу не стояти осторонь і втрутитися в цю ситуацію. Звернулись із відповідним проханням до міністерства закордонних справ.

Попередній матеріал
"Існує бізнес із Росією, який є неминучим" – Дмитро Кулеба в "Рандеву"
Наступний матеріал
"Польщі треба 10 разів зважити": підтримати Ігоря Мазура вийшли активісти і в Одесі (оновлено)
Loading...