Google

Довела усьому світові, на що спроможна: Україна вже 1000 днів не купує газ у РФ

  25 листопада 2015 року, в Україну зайшли останні кубометри газу, закуплені у Газпромі

  Сьогодні, 23 серпня, минуло 1000 днів відтоді, як Україна припинила купувати газ у РФ та довела, що здатна обходитися без "газпромівського". Про це повідомляє "Нафтогаз України" у Facebook.

  "1000 днів тому, 25 листопада 2015 року, в Україну зайшли останні кубометри газу, закуплені нами у Газпрому. Після того конкурувати із західними постачальниками Газпром не зміг (чи не схотів, бо котики не для логіки, а для краси). Потім було кілька веселих тижнів, поки європейські посіпаки Газпрому казали пресі, що їм начебто здалося, що через Україну стало надходити менше газу. Але ні, транзит ішов чітко, як в аптеці. Потім була хвиля з русоЗМІ, що ну усю-то зиму не купувати в Газпрому і забезпечувати транзит Україна точно не зможе! Ми змогли. Пам’ятаєте, як Путін під новий рік торжественно рятував Генічеськ, а Генічеськ порадив йому all-inclusive подорож на південь? Так оте шоу було в цьому контексті", – зазначено у повідомленні.

  Як повідомляв 5.UA, "Нафтогаз" домігся компенсації від російського "Газпрому" за непоставлений газ для транзиту. Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги української компанії.

  Попередній матеріал
  Кабмін почав готуватися до отримання нового траншу МВФ
  Наступний матеріал
  Підписання Будапештського меморандуму було помилкою – Кучма

  "БлогПост": про блакитне паливо, Фірташа та його облгази

  "Паразити": Коболєв заявив, що облгази продають "наліво" газ для населення

  Загроза блекауту: Кличко заявив, що мешканці Києва стали заручниками "Нафтогазу"

  Для зимового сезону: ЄБРР планує надати "Нафтогазу" кредит на закупівлю газу

  Радник Клімкіна: Для України завдання №1 все-таки мати угоду про постачання російського газу, але мати її на наших умовах

  Рік перерви: в Авдіївці відновили газопостачання