Газ у Авдіївці
Газ у Авдіївці 5 канал

Авдіївка отримала газ вперше за 14 місяців: довелося будувати новий газопровід

Газогін із Донецька був пошкоджений унаслідок бойових дій у червні 2017 року. Відновити його ворог не дозволяв, тож довелося тягнути нову гілку

Після 14 місяців без газу Авдіївка, розташована поблизу лінії розмежування, нарешті отримала паливо. Газогін був пошкоджений внаслідок бойових дій більш як рік тому. Щоб відновити постачання до міста, довелося будувати нову гілку газогону.

Мешканці прифронтової Авдіївки цього дня чекали з нетерпінням. Газогін із Донецька був пошкоджений унаслідок бойових дій у червні 2017 року. Відновити його ворог не дозволяв, тож довелося тягнути з Очеретиного нову гілку, завдовжки понад 14 км. Останні технічні перевірки – і у трубах знов є паливо.

Газівникам доводиться ретельно перевіряти технічний стан трубопроводу на вході у кожну квартиру. "Багато людей не вдома, у багатьох людей газові прилади відключені, розібрали, перекладені під скраплений газ. Такі прилади пускати не можна. Ходимо, перевіряємо їх справність, перевіряємо чи тримають стояки, і після цього виконуємо пуск газу", – уточнює головний інженер "Донецькоблгазу" Андрій Малихін.

Зранку до роботи стали 170 працівників "Донецькоблгазу" та 25 одиниць техніки. І нарешті – газ з'являється у багатоповерхівках Авдіївки. Приватні ж будинки та прилеглі селища комунальники планують під'єднати найближчими днями.

"Якщо це вже відбудеться, то це перший крок до нормального мирного життя. Ми всі так думаємо, ми всі цього хочемо", – радіють жителі міста.

Сніжана Юр'єва, "5 канал"

Велика делегація європарламентарів відвідала прифронтову Авдіївку – фотозвіт

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"БлогПост": про тренування перед парадом і танці Путіна на австрійському весіллі
Наступний матеріал
Наслідки потопу в Києві: хто та за яких умов може розраховувати на відшкодування

Як Київ долає наслідки нічної зливи – сюжет

"Бутіки непотрібні": населення окупованого Донецька зменшилося втричі

"БлогПост": про блакитне паливо, Фірташа та його облгази

Перший за рік обстріл з "Градів": чому зраділи оборонці Світлодарки

"Вручну, як у ХІХ столітті": як у шахтах окупованого Донбасу вугілля добувають

В окупованому Донецьку в обмінниках зникає валюта – Гримчак