Час. Підсумки дня
Час. Підсумки дня 5.ua

Чи наважиться Будапешт на практиці блокувати рішення ЄС щодо зближення із Україною – "Час. Підсумки дня"

В ефірі програми "Час. Підсумки дня" о 19:50 ексклюзивне інтерв'ю із головою парламентського комітету з питань культури та духовності Миколою Княжицьким

Національні інтереси та європейські цінності. Що стоїть за гучним демаршем Угорщини та чи наважиться Будапешт на практиці блокувати рішення ЄС щодо зближення із Україною? 

О 19:50 в ефірі програми "Час. Підсумки дня" на "5 каналі"  голова парламентського комітету із питань культури та духовності Микола Княжицький

Як повідомляв 5.UA, у міністерстві закордонних справ Угорщини виступили із заявою про те, що Україна може забути про євроінтеграційний процес. Угорський профільний міністр Петер Сіджарто наголосив – це позиція офіційного Будапешта через ухвалений в Україні освітній закон.

Рішення президента Петра Порошенка підписати документ чільник угорського МЗС назвав "ганебним". Тож в Угорщині пообіцяли надалі блокувати усі ініціативи та рішення щодо інтеграції України та Європейського Союзу.

Нагадаємо, напередодні закон "Про освіту" підписав глава держави. Зокрема, в тексті документа йдеться, що від п'ятого класу учням шкіл усі предмети викладатимуть українською. А представникам нацменшин пропонують створювати окремі класи, де ті матимуть змогу навчатися рідною мовою. Крім Угорщини, невдоволення законом висловила низка країн, серед яких Румунія та Росія.

Попередній матеріал
ЗМІ повідомили про загибель в Сирії ще двох військових РФ
Наступний матеріал
Хто відповість за трагедію в елітному дитячому таборі "Вікторія" – ексклюзивне інтерв'ю з Миколою Кулебою
Loading...

"Мене це розчаровує": Гриневич відповіла на погрозу Угорщини блокувати зближення України та ЄС

Єлісєєв пояснив, чому Угорщина критикує освітню реформу в Україні

Міністр Угорщини попросив особистої зустрічі з Гриневич щодо нового закону про освіту