Наталя Бойків в ефірі програми 'ІнфоДень'
Наталя Бойків в ефірі програми 'ІнфоДень' 5 канал

Через призначення Бабікова ми будемо виходити на пікети – дружина Героя Небесної Сотні

Читайте по-русски
Якщо перший заступник директора ДБР захищав Януковича з ідейних міркувань, його призначення в орган – це проросійський реванш, ввадає Наталя Бойків

Дружина Героя Небесної Сотні Наталя Бойків в ефірі програми "ІнфоДень" на "5 каналі" прокоментувала призначення колишнього адвоката охоронця Віктора Януковича Олександра Бабікова першим заступником директора ДБР.

"Небесна Сотня – це герої, які загинули за ідею свободи, демократії, незалежності своєї країни. Не за матеріальні блага. Коли йде судовий процес над беркутівцями, і мама майже достеменно знає, що один з них стріляв в її сина, після чого міняють процесуальних прокурорів, випускають беркутівців і роблять обмін. Ми це ще можемо зрозуміти. Були повернені наші полонені", – сказала Бойків.

Вона додала: "Але коли державним чиновником стає Бабіков, який захищав інтереси Януковича, який був організатором і віддавав наказ на вбивство людей на Майдані, що ми можемо тоді сказати? Якщо Бабіков, як адвокат, отримував за це гроші… Гроші не пахнуть. Але, якщо це було з ідейних міркувань – це ще гірше. Тоді це є проросійський реванш. Наша громадська організація "Родини Небесної Сотні" виходитиме на пікети, на різні заходи, звертатиметься до всіх, що це неправомірно і неправильно".

Повне відео розмови дивіться за посиланням:

Як повідомляв 5.UA, перший заступник директора ДБР Олександр Бабіков заперечує, що представляв інтереси президента-втікача Віктора Януковича. Свій підпис на документах Януковича Бабіков назвав "технічним супроводом", однак так і не надав чітких пояснень, чим саме займався у справі президента-втікача.

Напередодні, 28 січня, Юрій Луценко оприлюднив документи, які підтверджують, що перший заступник директора ДБР Олександр Бабіков був адвокатом Віктора Януковича.

Попередній матеріал
Китайський коронавірус: пасажирам аеропорту Дніпра почали міряти температуру
Наступний матеріал
Панікувати не варто – у МОЗ розказали про епідеміологічну ситуацію у країні
Loading...

Це навіть не в інтересах Януковича – адвокат родин Героїв Небесної Сотні про призначення Бабікова

Адвокат Януковича мітить на посаду в ДБР: реакція Закревської та Венедиктової

У ДБР прокоментували ситуацію із Чорновол

Вивели і звернули ногу – Чорновіл розповіла про напад на неї в ДБР

Це не був допит, у нормальному сенсі цього слова – Новіков про похід Порошенка у ДБР

Депутати вимагають викликати в Раду для пояснень очільницю ДБР – Фріз