Бабіков
Бабіков скріншот

Бабіков прокоментував, чи представляв інтереси Януковича в суді

Читайте по-русски
Адвокат запевняє, що нібито підписував лише технічні документи

Перший заступник директора ДБР Олександр Бабіков заперечує, що представляв інтереси президента-втікача Віктора Януковича. І дивується, коли його називають адвокатом Януковича. Про це Бабіков повідомив під час брифінгу в Києві 28 січня.

"Я не представляв права та інтереси Януковича, тим паче у справах Майдану", – наголосив він.

"Хтось із вас з 2014 до 2020 року чув моє ім'я як адвоката, який надає йому правову допомогу? Вам показують документи, де написано про нібито представництво його інтересів. В адвокатських об'єднаннях працюють кілька адвокатів. Як правило, в кожному провадженні є адвокат, який безпосередньо здійснює захист клієнта, він розробляє стратегію захисту людини, з якою укладено договір адвокатським об'єднанням", – зазначив заступник директора ДБР.

Свій підпис на документах Януковича Бабіков назвав "технічним супроводом", однак так і не надав чітких пояснень, чим саме займався у справі президента-втікача:

"Оскільки адвокати часто беруть участь у судових засіданнях, а законодавство вимагає подачі процесуальних документів в обмежені терміни, іноді виникає необхідність підписати технічний документ у того адвоката, який перебуває в той час в об'єднанні", – пояснив Бабіков появу свого підпису під документами у справі Януковича.

Водночас, депутатка від "Європейської солідарності" Вікторія Сюмар виклала у Facebook документ, який вказує на діяльність Бабікова в інтересах експрезидента Віктора Януковича.

Сюмар про Бабікова
Сюмар про БабіковаВікторія Сюмар / Facebook

Також прокурор Офісу генпрокурора Олексій Донський зазначив, що у судових засіданнях кілька разів перетинався з Бабіковим, коли той захищав Януковича.

Дивіться також включення "5 каналу":

Нагадаємо, Олександр Бабіков, харківський прокурор, який раніше в суді захищав охоронця Віктора Януковича, був призначений заступником директора ДБР.

Попередній матеріал
Повернувся з кашлем і температурою: львів'янина, який приїхав з Китаю, перевіряють на наявність коронавірусу (оновлено)
Наступний матеріал
У Львові впали дві електроопори – придавило тролейбус та автомобіль
Loading...