Головань і Новіков
Головань і Новіков eurosolidarity.org

Адвокат Головань: Бігус та ОП майже синхронно оприлюднили спільну позицію щодо "прослушок Медведчука"

  Читайте по-русски
  Адвокат наголошує: українське суспільство теж має конституційне право побачити цю "купу записів" у їх первісному вигляді

  Адвокат п'ятого президента Петра Порошенка Ігор Головань зауважив, що і Денис Бігус, і радник Офісу президента Михайло Подоляк висловили однакову позицію щодо вимоги опублікувати у повному обсязі так звані "плівки Медведчука". Про це Головань пише у блозі на "Українській правді".

  "Радник глави президентського офісу Михайло Подоляк і Денис Бігус майже синхронно і не змовляючись (чи навпаки, за попередньою змовою?) висловили спільну позицію стосовно вимоги опублікувати у первісному вигляді "прослушки Медведчука". Обидва не бачать "жодної юридичної сторони", а бачать "просто юридичний спам". Обидва не бачать сенсу "коментувати з юридичної точки зору", "коментувати його всерйоз або якось оцінювати перспективи". І все навіть не глянувши на позовну заяву", – наголошує Ігор Головань.

  "Пан Подоляк, знаний майстер творчого тлумачення висловлювань Зеленського, не сказав, однак, нічого про те, чи правду говорив президент України Зеленський в інтерв'ю каналу "1+1" про наявність у нього якихось матеріалів стосовно опублікованих BIHUS info "прослушок". А це ж цікава суспільству інформація. І ми намагатимемося з'ясувати питання в суді", – зазначає адвокат.

  "А пан Бігус найбільше стурбований долею своєї громадської організації "ТОМ 14". Стурбований настільки, що проголосив себе – фізичну особу, людину і журналіста Бігуса Дениса Станіславовича, власником (!) записів. По-перше, за словами самого Бігуса, записи створені спецслужбами, тобто державними органами. І з якого дива фізична особа Бігус претендує на право тими записами розпоряджатися? А по-друге, чи не забув пан Денис свої розповіді про "ми роздобули", "всю редакцію", "команду журналістів розслідувачів"?" – нагадав Головань.

  "То жодна редакція не має до "прослушок" стосунку? А розпорядником суспільно важливої інформації є фізична особа-підприємець Бігус Д.С., серед довгого списку видів діяльності якого мені найбільше подобається "оптова торгівля цукром, шоколадом і кондитерськими виробами"? Такий відповідач нас навіть більше влаштовує. Адже оптовий торговець шоколадом то вам не журналіст, а тому йому важко буде скористатися правом не розкривати джерело", – констатує адвокат.

  "Не знаю, ким доводиться фізичній особі Бігусу пані Леся Іванова, але вона ж, якщо вірити інтерв'ю УП, якось отримала від "власника" Бігуса "купу записів", – зауважує Ігор Головань.

  Адвокат наголошує: українське суспільство теж має конституційне право побачити цю "купу записів" у їх первісному вигляді. "І ми захищатимемо це право в суді", – резюмує Ігор Головань.

  Як відомо, адвокати п'ятого президента, лідера партії "Європейська солідарність" Петра Порошенка подали позов до президента Зеленського з вимогою визнати протиправним приховування від суспільства "прослушок" і зобов'язати оприлюднити всі так звані "записи Бігуса" у первісному вигляді.

  Варто зазначити, що за словами Дениса Бігуса всі "плівки Медведчука", які має він має, вже оприлюднені в YouTube. Так керівник розслідувань Bihus.Info  відреагував на позов адвокатів Петра Порошенка. Каже: він спрямований до організації "ТОМ 14", якою він керує. Але записами організація розпоряджатися не може. Бігус пише у фейсбуці, що власником є він сам і порції записів, викладені в інтернеті – це весь масив інформації, яка була в його розпорядженні.

  Попередній матеріал
  У Києві з-під варти втік підозрюваний у педофілії – ховався у трубі (оновлено)
  Наступний матеріал
  Затриманого в Білорусі 24-річного українця відпустили – МЗС
  Loading...
  Адвокати Порошенка подали на Зеленського до суду з вимогою оприлюднити оригінали "плівок Бігуса"

  Адвокати Порошенка подали на Зеленського до суду з вимогою оприлюднити оригінали "плівок Бігуса"

  ДБР уже не наважується допитувати Порошенка – адвокати

  ДБР уже не наважується допитувати Порошенка – адвокати

  Брифінг адвокатів Петра Порошенка – відео

  Брифінг адвокатів Петра Порошенка – відео

  Брифінг адвокатів Петра Порошенка – відео

  Брифінг адвокатів Петра Порошенка – відео

  Брифінг адвокатів п'ятого президента України Петра Порошенка – трансляція

  Брифінг адвокатів п'ятого президента України Петра Порошенка – трансляція

  За 2 роки жодна з розпіарених справ проти Порошенка не втілилася в реальність – адвокат Новіков

  За 2 роки жодна з розпіарених справ проти Порошенка не втілилася в реальність – адвокат Новіков