Ілля Новіков та Ігор Головань
Ілля Новіков та Ігор Головань Скріншот відео

Адвокати Порошенка подали на Зеленського до суду з вимогою оприлюднити оригінали "плівок Бігуса"

  Читайте по-русски
  За словами Голованя, журналісти не виконали своїх обіцянок і не опублікували усі розмови

  Адвокати п'ятого президента України, лідера партії "Європейська солідарність" Петра Порошенка заявили, що подали позов до чинного глави держави Володимира Зеленського з вимогою визнати протиправним приховування від суспільства повної версії "плівок Медведчука" та опублікувати їх у первісному вигляді.

  Про це повідомив юрист Ігор Головань на своїй сторінці у Facebook.

  "Ми подали до суду від імені Петра Порошенка позов до Президента Зеленського і громадської організації "Том 14" з вимогою визнати протиправним приховування від суспільства "прослушок" і зобов'язати оприлюднити всі записи у первісному вигляді", – заявив він.

  І пояснив: "Бігус має опублікувати всі "плівки"! Феєричне інтерв'ю Зеленського каналу "1+1" яскраво підтвердило очевидне припущення про причетність президентського офісу до відео BIHUS Info з так званими "плівками Медведчука". Не залишило інтерв'ю сумнівів і стосовно того, що керована з президентського офісу і виконана BIHUS Info акція спрямована не проти Медведчука та його співрозмовників, а виключно проти основного політичного опонента Зеленського – Петра Порошенка", – заявив він.

  Адвокат додав: "А щодо Медведчука клоунада Бігуса і його команди більше схожа на операцію прикриття. "Розслідувачами" зроблено все для компрометації "прослушок" і створення умов визнання записів недопустимими доказами".

  За його словами, журналісти не виконали своїх обіцянок і не опублікували всі наявні в них розмови.

  "Замість публікації записів у тому вигляді, які Бігус і команда отримали від свого джерела (зрозуміло, що від Офісу президента, але це – гіпотеза), BIHUS Info підсунуло суспільству три чергових "відосики" із монтованим-перемонтованим аудіо. І з хронометражем намагаються нас надурити. Спочатку Бігус бовкнув, що має 6 годин записів. Потім "виправився", мовляв, не 6, а 36. Насправді хронометраж трьох роликів з усіма, за твердженням Бігуса, записами становить 35 годин 9 хвилин 14 секунд", – вказав правозахисник.

  Він висловив упевненість, що насправді записів набагато більше.

  "Навіть 36 годин ніяк не відповідають зітханням Бігуса типу: "Вся редакція вже який тиждень сидить і прослуховує записи". Або: "Вся наша редакція тижнями прослуховувала записи". Які тижні на 36 годин?" – риторично запитав Головань.

  І резюмував: "Упевнений, Бігус знову бреше. Чому? Цілком можливо, боїться замовників. Адже записи велися і 2019 року. І там цілком вірогідно є голоси діячів чинної влади. Отже, "прослушок" значно більш як 36 годин. І всі записи становлять значний суспільний інтерес, а тому мають бути оприлюднені".

  Нагадаємо, п'ятий президент України, коментуючи так звані "плівки Медведчука" Bihus.Info, заявив, що використання теми заручників і полонених для політичних атак проти опонентів є нічим іншим, як перетином "червоних ліній".

  Попередній матеріал
  У поліції відсторонили патрульних, які зупинили одіозного "слугу народу" Брагара
  Наступний матеріал
  США закуплять 500 млн доз вакцини Pfizer для програми COVAX – частину отримає Україна
  Loading...