Ігор Коломойський
Ігор Коломойський Shutterstock

"Трубу Медведчука" передали структурі Коломойського

  Читайте по-русски
  Договір підписано терміном на 5 років

  Арештовану "трубу Медведчука" на 5 років передали в управління компанії "Укртранснафта", яку пов'язують з олігархом Ігорем Коломойським. Відповідну угоду про управління українською частиною нафтопродуктопроводу "Самара – Західний напрямок" компанія підписала з АРМА. Про це повідомили у пресслужбі акціонерного товариства. 

  "Відповідно до умов договору "Укртранснафта" має права та обов'язки щодо провадження господарської діяльності з транспортування, зберігання, перевалки на автомобільний та залізничний транспорт нафтопродуктів. Також компанія зобов'язується впродовж 5 років забезпечувати не менше як 1,1 млн грн щомісячного доходу держави від управління нафтопродуктопроводом", – мовиться в повідомленні. 

  Зазначається, що "Укртранснафта" планує найближчим часом отримати всі передбачені законодавством України дозволи, погодження, згоди, свідоцтва, ліцензії та інші документи, необхідні для початку експлуатації та належного управління нафтопродуктопроводом.

  "Укртранснафта" прийняла на тимчасове відповідальне зберігання об'єкти частини магістрального нафтопродуктопроводу "Самара – Західний напрямок" у лютому 2021 року. 

  Як відомо, у 2014-2015 роках РНБО зобов'язала Кабмін повернути так званий "трубопровід Медведчука" у державну власність. Відповідне рішення РНБО підписав і п'ятий президент України Петро Порошенко.

  Нагадаємо, Віктору Медведчуку нині закидають державну зраду. Печерський райсуд столиці відправив його під цілодобовий домашній арешт до 9 липня.

  Попередній матеріал
  Потрібно раціонально витрачати ресурси: Мінфін звинуватив МОЗ у неефективному використанні коштів
  Наступний матеріал
  Масштабне забруднення Дніпра хімікатами та важкими металами є наслідком неякісної роботи екологів – експерти
  Loading...

  "Порошенко діяв в інтересах України": Коболєв прокоментував газові контракти та назвав "плівки Медведчука" "торгівлею повітрям"

  Порошенко про "плівки Бігуса": використовувати питання заручників у політичній боротьбі – це скотство

  Звільнений кіборг "Рахман" не підтвердив версію про навмисне затягування його обміну

  Леонід Кравчук у "Рандеву": "Думаю, що якби президентом став Чорновіл, війна з Росією почалася б раніше"

  "Виглядає як інформаційна кампанія ОП проти Порошенка": адвокати звернулися до "Бігус.Інфо" за поясненнями щодо джерел інформації

  Порошенко підписав кілька рішень РНБО, аби "трубу Медведчука" повернули державі, і це факт – Турчинов