Медведчук і Коломойський
Медведчук і Коломойський 5 канал

Контроль над арештованим "нафтопроводом Медведчука" передадуть Коломойському – ЗМІ

  Читайте по-русски
  За тиждень до засідання РНБО – суд поновив на посаді керівника "Укратранснафти" Олександра Лазорка

  Магістральний нафтопродуктопровід "Самара – Західний напрямок", що контролювався структурами Віктора Медведчука, поки не був арештований рішенням РНБО, передадуть під контроль "Укртранснафті", яку знову очолила людина Ігоря Коломойського.

  Про це повідомляє "Дзеркало тижня".

  За інформацією видання, за тиждень до засідання Ради нацбезпеки та оборони, 12 лютого 2021 року, суд поновив на посаді керівника "Укратранснафти" Олександра Лазорка – "багаторічного репрезентанта волі олігарха Ігоря Коломойського".

  Оглядач наголошує, що передача "нафтопроводу Медведчука" під контроль Коломойського – прямий чи опосередкований – посилить позиції олігарха на паливному ринку України.

  Нагадаємо, ще в 2015 році Олександра Лазорка відсторонили від посади очільника держкомпанії "Укратранснафта", яка є оператором нафтотранспортної системи України. Пізніше його звільнили та навіть оголосили в розшук. Усе через звинувачення у маніпуляції з викачуванням технологічної нафти із системи та її розміщення для зберігання на заводах умовної групи "Приват" олігархів Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

  Попередній матеріал
  Столична влада готує додаткові обмеження на Великдень через COVID-19
  Наступний матеріал
  Щодня ми всі маємо дякувати лікарям за порятунок людей – Порошенко
  Loading...