Головань і Новіков
Головань і Новіков eurosolidarity.org

ДБР уже не наважується допитувати Порошенка – адвокати

Читайте по-русски
За словами адвокатів, походження так званих "плівок Медведчука" викликає запитання навіть у слідчих

Петро Порошенко за власною ініціативою сьогодні дав вичерпні пояснення слідчим СБУ у справі Медведчука – Козака. Про це лідер "ЄС" повідомив журналістам після відвідин відомства.

За словами адвоката Ігоря Голованя, слідство має бути суперзадоволене тими поясненнями, які дав Петро Олексійович. І в нього не має бути більше жодних питань.

"Наголошу, що мова йде про провадження, де підозрюваними є Медведчук і Козак. Вони народні депутати, наскільки я знаю. І це провадження розслідується відповідно до підслідності Державним бюро розслідувань. Але, як ми бачимо, ДБР уже не наважується допитувати Петра Олексійовича і передає цю місію слідчим СБУ. Це окрема історія", – сказав Головань. 

Він також повідомив, що походження так званих "плівок Медведчука" викликає запитання навіть у слідчих. 

"Щодо Бігуса – це дуже дивна для мене ситуація, коли невідомого походження якісь записи. І найбільш дивно, що навіть слідство, наскільки ми зараз зрозуміли, не дуже розуміє, звідки це все взялося", – зауважив Головань.

Також адвокат Ілля Новіков зазначив, що поставив слідчим запитання щодо бажання слідства отримати будь-які документи чи предмети від свідка Петра Порошенка.

"Ми одержали офіційну відповідь: "Ні". Тому, якщо ми почуємо найближчим часом, що слідство вийде з клопотанням про обшук у приміщеннях, які належать Порошенку чи його політичній партії, ми будемо впевнені, що або нам збрехали, або в них несподівано змінилися пріоритети", – наголосив адвокат Ілля Новіков.

І додав, що станом на 4 червня слідство не потребувало жодних документів, предметів і не бачило жодної необхідності проводити будь-які обшуки в приміщеннях, пов’язаних з Петром Порошенком.

Дивіться також: Коментар Петра Порошенка після свідчень у СБУ

 

 

Попередній матеріал
Порошенко – Зеленському: "Не боялися й не боїмося Путіна, а вас – і поготів"
Наступний матеріал
Із резиденцій у Конча-Заспі виселять 20 осіб – РНБО
Loading...

Коментар Петра Порошенка після свідчень у СБУ – трансляція

Заява Петра Порошенка після зустрічі з сенаторами США – відео

Порошенко лідирує серед благодійників у парламенті – "Опора"

"Через бездіяльність влади України ризикує опинитися в "енергетичному стійлі" Москви": Порошенко розкритикував добудову "Північного потоку-2"

"Вам заважає мова": Порошенко про лобіювання "слугами" законів, спрямованих проти підтримки української в кіновиробництві

"Чемпіони з погіршення життя людей": Порошенко вимагає підняти зарплати і пенсії через підвищення комірного та цін на продукти