Петро Порошенко
Петро Порошенко фото Європейська солідарність

Порошенко – Зеленському: "Не боялися й не боїмося Путіна, а вас – і поготів"

Читайте по-русски
Політик не розуміє, навіщо чинна влада відновила співпрацю з агресором і знову закуповує вугілля в РФ

Під час енергетичної кризи й початку окупації Донбасу в 2014-2015 рр. Україна була вимушена купувати вугілля в Росії, наголосив лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко – й аргументував під час спілкуванння з пресою біля СБУ, , чому саме доводилося іти на такий крок, повідомляє прес-служба політичної сили.

При цьому Порошенко зазначив: не розуміє, навіщо чинна українська влада нині відновила співпрацю з агресором.

"Чому в умовах енергетичної кризи 2014-2015 років, в умовах окупації Донбасу, де було 90% українського вугілля, українського антрациту, ми вимушені були купувати вугілля в Росії. Завозити з державних шахт. Наш уряд і наше Мінпаливенерго завозили вугілля для забезпечення функціонування половини України в умовах абсолютно порожніх вугільних складів. Ми можемо пояснити, чому тоді вимушені були купувати електричну енергію" – зазначив лідер "ЄС".

"Я думаю, нехай зараз Зеленський пояснить, чому в 2020-2021 рр. на мільярд доларів він купує електроенергію і купує вугілля з окупованих територій і з Росії, тоді коли ми перебудували електростанції і перевели їх на вугілля, яке видобувається в Україні", – наголосив політик.

"Я не знаю, чому в 2021 р. Зеленський посварився з Медведчуком, але хочу наголосити, що в 2019 році всі канали Медведчука – і "112", і "Ньюсван", і ZІK, який він купив пізніше, вже при Зеленському, і "1+1" дуже жваво і дуже рішуче підтримували Зеленського під час виборчої кампанії. Він користувався абсолютно беззастережною підтримкою", – нагадав Петро Порошенко.

П'ятий президент наголосив: "Ми зараз бачимо, що замість того, щоб боротися з Путіним, Зеленський зранку до вечора намагається боротися з Порошенком. Пане Зеленський, ми зупинили Путіна в 2014-2015 р. Ми не боялися і не боїмося Путіна, ну а вас – і поготів".

Як повідомляв 5.ua, напередодні Порошенко закликав міжнародних партнерів посилити санкції проти Росії.

Попередній матеріал
У Харкові надійшли повідомлення про замінування більш як десяти медичних закладів міста
Наступний матеріал
ДБР уже не наважується допитувати Порошенка – адвокати
Loading...