зустріч із сенаторами США
зустріч із сенаторами США eurosolidarity.org

"Північний потік-2", ПДЧ і зустріч Зеленського з Байденом: про що Порошенко говорив із делегацією сенаторів США

Читайте по-русски
За словами Порошенка, необхідно активізувати питання щодо оборонної угоди, яку треба підписати, і щодо постачань летальної зброї

Петро Порошенко під час зустрічі з делегацією сенаторів США, які перебувають в Україні, звернувся з проханням організувати зустріч американського та українського президентів до переговорів між Джозефом Байденом і президентом РФ Володимиром Путіним, повідомляється на сайті політсили.

"Моїм першим проханням було, принципово, щоб зустріч президента Зеленського і президента Байдена відбулася до зустрічі Байдена – Путіна в Женеві 15 числа. Тому що "нічого про Україну без України" було абсолютно жорсткою, бетонною вимогою під час моєї каденції. Ми точно маємо це зберегти. Не може доля України обговорюватися без її участі", – сказав Порошенко журналістам.

За словами політика, друга його позиція стосувалася газопроводу "Північний потік-2".

"Ви знаєте, що німецька делегація зараз поїхала до Вашингтону. Ми твердо переконані, що, незважаючи на абсолютно провальну позицію українського президента щодо "Північного потоку-2", ті санкції, які були запроваджені нашою командою ще під час роботи зі США, можна повернути. На жаль, це яскраво демонструє відсутність ефективного діалогу між президентом України і США", – констатував лідер "Євросолідарності".

зустріч із сенаторами США
зустріч із сенаторами СШАeurosolidarity.org

"Третя позиція була щодо НАТО. Україна постійно була присутня на всіх самітах НАТО – ні в 2019 році, ні в 2021 році Україну не запрошують", – зазначив політик.

За словами Порошенка, необхідно активізувати питання щодо оборонної угоди, яку треба підписати, і щодо постачань летальної зброї. "Я попросив дуже впливових членів американського Сенату посприяти цьому, щоб ми повернулися до цієї надзвичайно важливої для України теми. І щоб План дій щодо членства в НАТО, щоб реформи оборонного сектора нашої держави були обов’язково продовжені", – сказав він.

Політик зазначив, що в США дуже ретельно стежать за Україною і ставляться до подій навколо нашої країни, як до дуже важливої для американців теми, і цим необхідно скористатися. "І я дуже сподіваюся, що візит американської делегації цьому сприятиме", – сказав лідер "Євросолідарності".

зустріч із сенаторами США
зустріч із сенаторами СШАeurosolidarity.org

"Ми ще раз наголошуємо – всередині країни ми можемо чубитися. Всередині країни в нас є безліч обґрунтованих претензій до Зеленського… Але ми маємо об’єднатися і демонструвати внутрішню єдність у питаннях стратегічних, проведенні зовнішньої політики. Дуже сподіваюся, що нам ще вдасться виправити ті провали зовнішньої політики, які допустив Зеленський, Єрмак і вся їхня команда", – резюмував Порошенко.

Дивіться також: Заява Петра Порошенка після зустрічі з сенаторами США

Попередній матеріал
Депутати хочуть підвищити прожитковий мінімум і прив'язати його до середньої зарплати
Наступний матеріал
Міжнародний кінофестиваль "Молодість" у Києві: артдиректор розповів про зіркових гостей кіноподії
Loading...

Заява Петра Порошенка після зустрічі з сенаторами США – відео

"Вам заважає мова": Порошенко про лобіювання "слугами" законів, спрямованих проти підтримки української в кіновиробництві

"Чемпіони з погіршення життя людей": Порошенко вимагає підняти зарплати і пенсії через підвищення комірного та цін на продукти

Путін вважає себе царем, йому не вистачить лише Криму та Донбасу – Порошенко

"Путін має розуміти ціну агресії": Порошенко закликав міжнародних партнерів посилити санкції проти Росії

"Це наше незаперечне право": Порошенко нагадав про необхідність миротворчої місії ООН на Донбасі