Фонд Порошенка передав у лікарні медичне обладнання
Фонд Порошенка передав у лікарні медичне обладнання eurosolidarity.org

Порошенко лідирує серед благодійників у парламенті – "Опора"

  Читайте по-русски
  Із перших днів пандемії "Фонд Порошенка" спільно з волонтерами забезпечили медиків захисними костюмами

  Петро Порошенко лідирує серед найбільших благодійників у парламенті за 2020 рік. Про це повідомляє Громадянська мережа "Опора".

  Як інформує організація, Петро Порошенко зі своєї депутатської зарплати здійснив 14 благодійних внесків на суму 739 тисяч гривень.

  Як відомо, з перших днів пандемії "Фонд Порошенка" спільно з волонтерами забезпечили медиків захисними костюмами – у лікарні передали понад 157 тисяч штук. А також 10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю, ремонт і витратні матеріали понад 50 апаратів ШВЛ. Допомогу отримали майже 200 медичних установ.

  Одразу після початку пандемії коронавірусу силами волонтерів, "Фонду Порошенка" та компанії "Рошен" понад 50 тисяч продуктових наборів отримали люди по всій Україні, цього року вже понад 12 тисяч наборів відправлено в регіони.

  Зараз фонд разом із волонтерами передає в лікарні та амбулаторії кисневі концентратори. Більше як 100 апаратів від Порошенка були доставлені в медзаклади і рятують життя. Загалом від початку пандемії в Порошенка витратили на благодійну допомогу 150 мільйонів гривень.

  Також нещодавно Петро Порошенко під час поїздки на Донеччину передав 108-му батальйону 10 ОГШБ комплект відеоспостереження. У комплекті – камери спостереження для 9 взводних опорних пунктів, які будуть об'єднані в єдину мережу, інформація буде також надходити і на ротний опорний пункт, і в штаб батальйону. За словами військових, це дає змогу чітко контролювати переміщення ворога і посилює безпеку бійців на лінії фронту.

  Нагадаємо, Петро Порошенко під час поїздки на Донеччину передав міській лікарні Торецька кисневі концентратори та принагідно поспілкувався з лікарями. 

  Попередній матеріал
  "Історія "Молодості" – це й історія України": один із найбільших кінофестивалів Східної Європи відзначив 50-річний ювілей
  Наступний матеріал
  "Суд у смартфоні": Верховна Рада остаточно схвалила закон – що він передбачає
  Loading...

  "Через бездіяльність влади України ризикує опинитися в "енергетичному стійлі" Москви": Порошенко розкритикував добудову "Північного потоку-2"

  "Вам заважає мова": Порошенко про лобіювання "слугами" законів, спрямованих проти підтримки української в кіновиробництві

  Путін вважає себе царем, йому не вистачить лише Криму та Донбасу – Порошенко

  "Путін має розуміти ціну агресії": Порошенко закликав міжнародних партнерів посилити санкції проти Росії

  "Це наше незаперечне право": Порошенко нагадав про необхідність миротворчої місії ООН на Донбасі

  "Не можна, щоб за нас хтось вирішував": Порошенко пояснив, у чому небезпека самітів НАТО без України