Петро Порошенко
Петро Порошенко eurosolidarity.org

"Не можна, щоб за нас хтось вирішував": Порошенко пояснив, у чому небезпека самітів НАТО без України

  Читайте по-русски
  Сильна армія і членство в НАТО – запорука безпеки для України, наголосив політик

  Із вересня 2014 року Україна брала участь у самітах НАТО – і завдяки активній позиції тогочасної команди вдалося подолати ембарго на постачання зброї, потрібної для стримування агресії Кремля, – на цьому наголосив лідер "Європейської Солідарності" Петро Порошенко в інтерв’ю радіо "Тризуб ФМ". Про таке повідомляє прес-служба політсили.

  В ефірі волонтерської організації політик наголосив, що сильна армія і членство в НАТО – запорука безпеки для України.

  "Що може бути безпекою для України? Армія і членство в НАТО. Що робиться в армії, ви знаєте краще за мене. Ми не затверджуємо Державне оборонне замовлення. В армію не надходять сучасні зразки озброєння. Я маю права це казати, сьогодні (27 травня, – ред.) я був у двох бригадах. Ми поставили найсучасніший комплекс спостереження, який рятує життя людей. Але ми маємо серйозні проблеми, що армія більше не є пріоритетом", – наголосив Петро Порошенко.

  "Ключове – членство в НАТО. Всі звикли, що за Порошенка, починаючи з серпня-вересня 2014-го, Україна є повноправним учасником самітів НАТО. Завдяки цьому нам скасували ембарго на поставки продукції подвійного призначення і озброєння. Ми почали отримувати летальну зброю. Починаючи від Яворова і закінчуючи ССО, працюють наші партнери, які навчають нас, як бити ворога сучасними засобами. І вчаться від нас, як бити росіян в умовах гібридної війни. Це – Win-Win situation. І це все робили країни НАТО", – нагадав політик.

  Але в умовах, коли НАТО для України важливе, саміти Альянсу без участі України стали рутиною, обурюється п'ятий президент.

  "Зараз уже проходить другий саміт НАТО за два роки. Нас не запрошують", – наголосив Порошенко.

  "Не можна, щоб за нашу країну, нашу безпеку знову хтось щось вирішував", – резюмував лідер опозиції.

  Нагадаємо, раніше 5.ua розповідав про те, як починалося АТО, про найважчі операції і перші перемоги ЗСУ на початку збройної російської агресії.

  Попередній матеріал
  Санкції щодо імпорту: Білорусь запровадила ліцензії на товари з України
  Наступний матеріал
  "Іран досі не назвав підозрюваних": у МЗС України розповіли, як просувається розслідування збиття літака МАУ
  Loading...