Соцопитування: перші кроки Зе і команди
Соцопитування: перші кроки Зе і команди 5 канал

47% українців не задоволені діяльністю Верховної Ради – "Демократичні ініціативи"

Читайте по-русски
На запитання про те, чи у правильному напрямі розвиваються події в Україні, переважна більшість респондентів відповіла – у неправильному

Майже 40 відсотків громадян вважають, що Україна нині рухається в неправильному напрямі. Це результати дослідження, яке провів Фонд "Демократичні ініціативи" спільно з Київським міжнародним інститутом соціології. Опитування тривало на території 110 населених пунктів – від 4-го до 19-го листопада, повідомляє "5 канал".

Так, на запитання про те, чи у правильному напрямі розвиваються події в Україні, переважна більшість респондентів відповіла – у неправильному. Так вважають 39% опитаних. Водночас 36% опитаних – протилежної думки.

Одразу після позачергових парламентських виборів українці думали інакше. Тоді половина опитаних вважала, що Україна рухається за правильним вектором. Натомість у серпні 2018 року лише 11% вважали, що рух України відбувається правильно, і 72% були з цим не згодні.

Діяльністю Верховної Ради більшість опитаних респондентів не задоволені – це 47%, водночас тих, кого робота нардепів влаштовує, – 34%. До того ж, 33% опитаних громадян вважають, що дочасні парламентські вибори відбудуться. Утім, більшість – 43,5 %, переконані, що парламентарії допрацюють свій термін, а це – до листопада 2024 року.

Також є оцінка діяльності самого президента Володимира Зеленського та його команди. Так, перші кроки як позитивні оцінили 62% опитаних. Водночас тих, хто не підтримав провладної політики, виявилося 24%. Ініціювання переговорів Зеленського з Володимиром Путіним підтримали 75%, негативно до цього поставилися 15%. Відведення військ від лінії розмежування 59% респондентів оцінили як позитивний крок і 26% – як негативний.

Натомість, більшість опитаних негативно оцінили рішення відкрити ринок землі – 58% проти і лише 24% – за. Також негативно поставилися опитані і до приватизації великих держпідприємств – тут проти виявилися 55%.

Як повідомляв 5.UA, кореспонденти "5-го" проаналізували серію вуличних акцій та протестів, що тривали в Україні останнім часом. 

 

Попередній матеріал
Два унітази, туалетний папір та онучі: активісти принесли під посольство РФ "український гумконвой"
Наступний матеріал
"Ми пам'ятаємо 2014-й": що думають про відведення військ місцеві мешканці та бійці ООС
Loading...

Стало відомо, скільки американців підтримують імпічмент Трампа

Українці провалили тест на розпізнавання фейків у ЗМІ – результати дослідження

50% на 50%: журналісти перевірили на правдивість факти, озвучені Зеленським під час прес-марафону

Українці протягом року стали менше довіряти ЗМІ – соцопитування

Кількість громадян, задоволених напрямом руху України, знизилася – дослідження

Більшість українців проти "особливого статусу" Донбасу – соцопитування