Анжеліка Терлюга
Анжеліка Терлюга Фото НОК

Українська каратистка взяла "золото" на турнірі в Токіо

Бронзу на цих змаганнях завоював львів'янин Станіслав Горуна

Українська каратистка Анжеліка Терлюга завоювала золоту медаль на турнірі Karate Premier League в Токіо.

Про це у Twitter повідомляє Національний олімпійський комітет України.

Спортсменка стала найкращою у ваговій категорії до 55 кг. У фіналі з рахунком 3:1 українка перемогла Вен Цзю-Юн з Тайбея.

Бронзу на цих змаганнях завоював львів'янин Станіслав Горуна у категорії до 75 кг. У півфіналі він поступився Рафаелю Агаєву з Азербайджану.

Станіслав Горуна
Станіслав Горуна Фото НОК

Як повідомляв 5.UA, 13-річний український спортсмен Олексій Середа став наймолодшим чемпіоном Європи зі стрибків у воду.

Ім'я юного спортсмена гучно пролунало й раніше. Тоді хлопець брав участь у чемпіонаті світу з водних видів спорту у південнокорейському місті Кванджу.

Держдеп США привітав звільнення бранців Кремля і нагадав про ув'язнених кримських татар – звернення
Омбудсмен РФ запропонувала нову угоду Україні: Денісова каже, що дізналася про це з новин

У півфіналі US Open Еліна Світоліна зіграє із тенісисткою Сереною Вільямс

Усик готується до бою в Чикаго: вже відоме ім'я суперника українського боксера в суперважкій вазі

28-ма річниця Незалежності: футболісти національної збірної записали відеозвернення до українців

Пірнула на 100 м: рекордсменка Жаркова розповіла про тренування та "азотний наркоз"