Олексій Середа
Олексій Середа відкриті джерела

Увійшов в історію: 13-річний український спортсмен став наймолодшим чемпіоном Європи

Цьогоріч чемпіонат зі стрибків у воду відбувся у Києві

13-річний український спортсмен Олексій Середа став наймолодшим чемпіоном Європи зі стрибків у воду.

Цьогоріч чемпіонат відбувся у Києві. Середа обійшов француза Бенджаміна Ауффрета і росіянина Руслана Тернового.

Ім'я юного спортсмена гучно пролунало ще минулого місяця. Тоді хлопець брав участь у чемпіонаті світу з водних видів спорту у південнокорейському місті Кванджу. На тих змаганнях, у стрибках з 10-метрової вишки, хлопець посів 4 місце.

Як повідомляв 5.UA, український спортсмен Андрій Говоров завоював золоту медаль на етапі Кубка світу, що відбувся в Токіо (Японія).

Говоров показав найкращий результат на дистанції 50 м батерфляєм (23,10), випередивши свого суперника, угорця Сабастіана Сабо, на 0,01 с.

В обговоренні "нормандського формату" візьмуть участь США, Німеччина та Франція
    Ситуація на фронті: окупант гатить із великокаліберної зброї, одного армійця ЗСУ поранено

Професійні спортсмени разом з сім'ями зібралися на фестивалі "Сильні України" – включення

Майже 1000 км Дніпром уплав: український спортсмен Михайло Романишин йде на рекорд

Кубок світу з плавання: український спортсмен завоював золото з батерфляю

"Є рекорд cвіту": український паралімпієць Олег Іваненко підкорив Ла-Манш – відео

На тенісному турнірі в Сан-Хосе Світоліна знищила з розгромним рахунком росіянку Касаткіну

В очікуванні запливу через Ла-Манш: український паралімпієць планує подолати 32 км водою