Яна Конотоп виграла три золоті медалі
Яна Конотоп виграла три золоті медалі Instagram / konotop

Українка завоювала три золоті медалі на чемпіонаті Європи з важкої атлетики в Москві – відео

У сумі 20-річна спортсменка підняла 208 кг і стала абсолютною чемпіонкою Європи

Українська важкоатлетка Каміла Конотоп завоювала три золоті медалі на чемпіонаті Європи в Москві. Про це повідомляє видання sport.ua

Наша співвітчизниця виграла змагання в ривку (95 кг) і поштовху (113 кг) у ваговій категорії до 55 кг. У сумі вона підняла 208 кг і стала абсолютною чемпіонкою Європи.

Перемогу 20-річна уродженка Харкова здобула з особистим рекордом. Це її перші перемоги на дорослому чемпіонаті Європи.

Срібну нагороду завоювала росіянка Світлана Єршова, третьою стала бельгійка Ніна Стеркс.

Конотоп – майстер спорту України міжнародного рівня. До цього вона перемагала на юніорському чемпіонаті Європи.

Як повідомляв 5.UA, у березні 2021 року український параолімпієць виборов золото на Кубку світу з кульової стрільби

Аферист здавав в оренду уявні котеджі в Карпатах: експерти радять, як не потрапити до рук шахраїв
У Полтаві підприємці знову протестують через карантинні обмеження

Українська збірна з Біатлону завоювала "бронзу" на чемпіонаті Європи

Українська чоловіча збірна тріумфувала на Чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики – як це було