Марина Бех-Романчук
Марина Бех-Романчук Facebook / НОК України та олімпійська команда

Вражаючий політ: українська легкоатлетка Бех-Романчук виграла "золото" чемпіонату Європи

Спортсменка показала кращий результат сезону в світі

У суботу, 6 березня, українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук виграла золоту медаль на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у приміщенні, який проходить у польському Торуні. Вона показала кращий результат у світі зі стрибків у довжину.

Спортсменка почала змагання не надто вдало – з двох заступів, які нівелювали непогані стрибки. З третьої спроби українка таки внесла свій результат у протокол фіналу – 6,8 м. Це вивело її на проміжну другу позицію.

У цей момент кращий результат мала тільки німкеня Маланка Міхамбо – 6,88 м. Четверта спроба не змінила розстановки сил, а в п'ятій Бех-Романчук показала результат на 6,86 м – тобто на 2 см менше від лідера змагань.

Шоста – остання – спроба виявилася для нашої спортсменки визначальною  – 6,92 м. Це кращий результат сезону в світі та лише 4 см менше за особистий рекорд Бех-Романчук. Срібним призером залишилася Міхамбо з 6,88 м.

Бех-Романчук виграла "золото" чемпіонату Європи
Бех-Романчук виграла "золото" чемпіонату ЄвропиFacebook / НОК України

"Моя перша золота медаль (6,92). Це був шалений вечір. Дякую моєму тренеру, моєму коханому Михайлу Романчуку, моїм найкращим батькам та неперевершеному масажисту Віктору Парфенюку. Дякую всім, хто вболівав! Це наша спільна перемога", – написала Бех-Романчук у себе в Instagram.

Це перша медаль України на Чемпіонаті в Торуні.

Нагадаємо, нещодавно українська легкоатлетка Ярослава Магучіх встановила світовий рекорд зі стрибків у висоту.

Байден згоден переглянути воєнні повноваження президента США
"Це сигнал Зеленському від Байдена": американські ЗМІ про санкції США проти Коломойського