стрілець-параолімпієць Андрій Дорошенко
стрілець-параолімпієць Андрій Дорошенко відкриті джерела

Український параолімпієць виборов золото на Кубку світу з кульової стрільби

Результат Андрія Дорошенка 625 очок став новим рекордом Європи

Український стрілець-параолімпієць Андрій Дорошенко виборов золото на Кубку світу з кульової стрільби серед спортсменів-параолімпійців.

Змагання триває в Об'єднаних Арабських Еміратах. Результат Андрія Дорошенка 625 очок став новим рекордом Європи. Українець перевершив свій же континентальний рекорд на 0,6 очка, який встановив 5 років тому на Кубку світу в Таїланді.

Загалом українська збірна вже виборола на змаганнях в Арабських Еміратах 8 нагород: 4 золоті, 3 срібні та 1 бронзову. Турнір триватиме до 24 березня.

Раніше 5.ua повідомляв про те, що український стронгмен та володар титулу "Найсильніша людина планети" Олексій Новиков встановив новий рекорд України. Він зміг на 10,5 метрів пронести "Супер Йоку" (коромисло) вагою 495 кг. Затрачений час – 12 секунд.

Ситуація критична: у НАН спрогнозували, коли в Україні буде пік захворюваності на коронавірус
    У ЄС заявили, що не потребують російської вакцини від COVID-19

Масштабна ДТП під час гонки NASCAR: зіткнулися 16 автомобілів, кілька з них загорілися (фото, відео)

Легкоатлетка Магучіх встановила світовий рекорд зі стрибків у висоту

Перші змагання 2021-го: як під час локдауну проходили XXVI всеукраїнські "Різдвяні старти"

Українського гімнаста Верняєва тимчасово відсторонили від змагань перед Олімпіадою в Токіо – NBC

Автівку розірвало навпіл: під час перегонів "Формули-1" сталась аварія

Українець, який став найсильнішою людиною світу, прокоментував свою дружбу з російським атлетом