Військовий спортсмен
Військовий спортсмен 5 канал

У Києві вітали армійських спортсменів, чемпіонів Європейських ігор – відео

Всього у змаганнях взяли участь майже 200 українців, понад третина – військовослужбовці.

У столиці вітали армійських спортсменів, які у складі збірної України стали чемпіонами та призерами ІІ Європейських ігор у Мінську.

Звідти військовослужбовці привезли 25 медалей, а це половина від загального результату збірної. Всього ж українські спортсмени завоювали 16 золотих, 17 срібних та 18 бронзових медалей. В результаті, Україна посіла 3-тє місце серед 50 країн учасників Європейських ігор. Всього у змаганнях взяли участь майже 200 українців, понад третина з них військовослужбовці.

"Дуже хотілося привезти медаль, і вантаж відповідальності цієї трішечки тиснув, але все вийшло. Я вважаю, це чудові були виступи всієї збірної України, тому що ми все-таки увійшли в трійку найкращих країн Європи", – наголосив військовослужбовець, учасник змагань, Микола Просторов.

"Командою легкоатлетики здобули "золото" в команді і особисто я принесла срібло в скарбничку. В нашому виді був останній день змагань, і якраз День Конституції був, для нас такий збіг, ми дуже хвилювалися і співали гімн разом", – розповідає спортсменка-боєць Анна Плотіцина.

Нагадаємо, 30 червня у Мінську завершилися другі Європейські ігри. Загалом в українських спортсменів 51 медаль. В останній день змагань збірна поповнила скарбницю 14-ма медалями.

Дивіться також фотогалерею:

Найкращі друзі чоловіків: як армійці 24-ї ОМБр мірялися силою за допомогою "заліза" – ФОТО