Ганна Соловей
Ганна Соловей mister-x.it

Голова ФВУ публічно образив чемпіонку Європейських ігор: "Будеш смердіти – проженемо"

Читайте по-русски
голова Федерації велоспорту України Олександр Башенко нагрубіянив Анні Соловей у відповідь на зауваження спортсменки

Президент Федерації велоспорту України Олександр Башенко грубо висловився щодо чемпіонки Європейських ігор-2019 Анни Соловей. Конфлікт між чиновником і велогонщицею спалахнув у Facebook.

Після перемоги Анна Соловей на Європейських іграх Федерація велоспорту України на своїй офіційній сторінці в соцмережі привітала з перемогою спортсменки не її саму, а голову Київської федерації велоспорту Сергія Мухомора. У спортсменки це викликало подив, про що вона написала в коментарях:

"Дивуюсь вашій некомпетентності. Дуже хотілося б дізнатися, чому вітаєте незнайому мені людину, яку я ніколи не бачила, при цьому берете моє фото і мій результат? І найцікавіше, що нічим, абсолютно нічим ця людина мені не допомагала у підготовці до змагань".

На це Башенко відповів спортсменці: "Аню, дивись, як ми будемо навчатися, ти відкрила рот, тепер ти будеш за це платити... Їздиш на моєму велосипеді, їздиш в моїй формі, на голові у тебе мій шолом, що ти ще хочеш, щоб я тебе возив? Я не Базін, запам'ятай, принцеса. Будеш робити роботу – приймемо тебе, будеш смердіти – проженемо і не згадаємо, як звали"

На це Соловей відповіла: "Це не ваша форма, не ваш шолом, з вашого тут тільки велосипед, який не витримав і року. Я і так роблю свою роботу, і вам не дозволю об себе ноги витирати. Ви мене не приймали, щоб погрожувати вигнати".

Зауважимо, що дісталося і користувачам соцмережі, бо в коментарях Башенко нагрубив й багатьом іншим людям, які обурилися такою поведінкою президента Федерації велоспорту України.

Як повідомляв 5.UA, 1 липня 2019 року в Мінську завершилися Європейські ігри-2019. Україна опинилася у трійці лідерів. 

Попередній матеріал
Росія висунула обвинувачення вже 13 українським морякам
Наступний матеріал
Прискорення руху України до ЄС та НАТО – Порошенко передав представнику США розроблений план-хартію
Loading...