Українська каратистка Аніта Серьогіна
Українська каратистка Аніта Серьогіна Спортивний комітет України

Тріумф українських каратистів: Аніта Серьогіна та Станіслав Горуна вибороли по "золоту" на Європейських Іграх

Усього в активі українських спортсменів 51 медаль

Представниця українського карате Аніта Серьогіна здобула 30 червня "золото" Європейських ігор у Мінську. Спортсменка з Одещини у фінальному поєдинку вагової категорії до 61 кг перемогла словенку Тьясу Ристич - 3:1, повідомляє "Укрінформ".

У ваговій категорії до 55 кг українка Анжеліка Терлюга здобула "срібло".

Крім того, львів'янин Станіслав Горуна здобув останнього дня змагань ще одне "золото" Європейських ігор у Мінську. У фіналі турніру каратистів  вагової категорії до 75 кг українець переміг Рафаеля Агаєва з Азербайджану – 4:0.

Усього в активі 51 медаль – 16 золотих, 17 срібних і 18 бронзових медалей і третє місце у загальнокомандному заліку Європейських ігор.

Як повідомляв 5.UA, раніше сьогодні український борець Жан Беленюк виграв "золото" II Європейських ігор у Мінську