Тренування ветеранів
Тренування ветеранів 5 канал

"Бігав по донецькому чорнозему": як пройшло спільне тренування ветеранів АТО і легкоатлетів

Читайте по-русски
З десяток учасників бойових дій на сході розім’яли м’язи, пробігли коротку естафету та кілька кіл на головній футбольній арені

Ветерани російсько-української війни спільно з легкоатлетами провели чергове відкрите тренування на столичному спорткомплексі "Олімпійський". З десяток учасників бойових дій на сході розім’яли м’язи, пробігли коротку естафету та кілька кіл на головній футбольній арені.

"Я навіть там бігав по донецькому чорнозему, грязь, я пробіжки робив. Тут я якби знайшов себе знову – знову із хлопцями, знову з молодими. Я увесь час там був із молодими, навіть попереду молодих", – розповідає ветеран АТО Анатолій Вересенко.

Сам забіг для українських військовослужбовців був непростим, адже більшість із них повернулися з війни з пораненнями, інвалідністю та борються з посттравматичним синдромом. Легкоатлетичні тренування провели спільно із українськими спортсменами, яких запросили на роль інструкторів.

"Це честь для мене – спершу з такими людьми познайомитися, насамперед, тому що люди, які захищають нашу країну. Цілісність – це дуже почесно", – наголошує учасник кубку Європи з легкої атлетики Богдан Городинський.

Усе це входить до проєкту спортивної реабілітації, що стартував в Україні навесні минулого року. Проєкт дозволяє ветеранам війни з інвалідністю проходити спортивну реабілітацію та брати участь у змаганнях. Після забігу учасники тренування зізналися, що втрата кінцівок та важкі поранення – не перешкода для досягнень у мирному житті.

Нагадуємо, у Шотландії на міжнародних змаганнях The Cateran Yomp-2019 команда військовослужбовців і ветеранів із України завоювала чотири золоті та дві бронзові медалі. 

Дивіться також фотогалерею:

Крізь холод та спеку: в Києві ветерани-армійці зійшлися в спортивному протистоянні Legion Run

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

 

Попередній матеріал
Повалення погруддя Жукова у Харкові: суд пристав на сторону активістів
Наступний матеріал
Засідання Комітету ВР щодо проєкту закону "про протидію лихослів'ю" – відео
Loading...

Полуничний туризм: на Львівщині ветеран АТО успішно розвиває ягідний бізнес

У Шотландії на міжнародних змаганнях українські ветерани завоювали чотири "золота"

Епіфаній запропонував нове місце для проведення зустрічей із ветеранами – подробиці

Убивство АТОвця "Сармата": суд посеред ночі відпустив підозрюваного з-під варти

Депутати підтримали збільшення штрафу майже у 20 разів за відмову перевозити пільговиків

Мінветеранів оприлюднило перший ролик з циклу "Ти зможеш!" – відео