Заплив через Дніпро у Запоріжжі
Заплив через Дніпро у Запоріжжі 5 канал

Масовий заплив через Дніпро: у Запоріжжі більше 1000 плавців позмагалися на вправність

Читайте по-русски
Подивитися на спортивне видовище і підтримати учасників запливу прийшли сотні глядачів

Масовий заплив через Дніпро влаштували у Запоріжжі. Спортсмени і любителі плавання подолали кілька дистанцій. Найдовша – кілометр, а також 100 і 200 метрів. Загалом у змаганнях узяли участь понад тисячу плавців.

Ось так розпочинається масовий заплив з острова Хортиця на лівий берег Дніпра. Більшість учасників – професійні спортсмени. Але чимало тут і любителів плавання.

Учасниця змагань Тетяна Жаворонкова каже: "Все перший раз сьогодні, будемо пробувати. Хочемо нових відчуттів. Треба враховувати плин, треба враховувати, що поряд із тобою буде гребти велика кількість людей, але ми впораємося. Ми в це віримо".

Киянин Олександр також стартував у категорії любителів. Зазвичай тренується в басейні. А в Дніпрі зовсім інші відчуття.

Чоловік говорить: "Ну в живій річці це значно цікавіше, це по-іншому зовсім. Тим більше, у басейні не роблять довгих запливів. Мені цікаві саме довгі запливи: кілометр, два, три і далі".

Уперше масовий заплив у місті влаштували торік. Цього року в ньому взяли участь понад тисяча любителів плавання. Найдовша дистанція – кілометр. Були і короткі запливи на сто і двісті метрів.Організатор змагань Павло Морозов розповідає: "Головна дистанція – це 1 кілометр. Але, власне кажучи, не так важлива дистанція, як сам факт переплиття через Дніпро. Хтось це робить заради спорту, хтось це робить для здорового способу життя, для когось це робота. А хтось просто використовує участь в подібних запливах як формат проведення часу активного".

Подивитися на спортивне видовище і підтримати учасників запливу прийшли сотні глядачів. Цього разу найспритнішими на дистанції у кілометр виявилися Надія Іванова із Запоріжжя та Володимир Вороньков із Кривого Рогу.

Михайло Воронов, Юрій Петришин, "5 канал"

Попередній матеріал
"Акції громадянського суспільства непокоять Зеленського більше, ніж проросійський реванш" – Мирослав Гай
Наступний матеріал
"Не все так погано, як малюється": Данилишин розповів, чи є зростання ВВП в Україні
Loading...