Мирослав Гай
Мирослав Гай 5 канал

"Акції громадянського суспільства непокоять Зеленського більше, ніж проросійський реванш" – Мирослав Гай

Читайте по-русски
Проросійські канали використовують політику м’якої сили, поступово нав’язуючи риторику, вигідну Путіну, вважає резервіст

Президент України Володимир Зеленський не виступив проти "телемосту" з російським телеканалом, а зреагував на різку реакцію громадянського суспільства, яке нібито хтось підбурює до радикальних дій. Таку думку у пряму включенні на "5 каналі" висловив заступник голови ради резервістів, офіцер запасу Мирослав Гай.

"Я хочу зауважити, що, наприклад, особисто мене, як громадянина України, як керівника благодійної організації, яка з 2014 року займається підтримкою Збройних сил і офіцера резерву, ніхто не підбурював на цю акцію протесту. Це моє особисте рішення… Це наша реакція обурення на той проросійський реванш, який ми спостерігаємо в українському просторі", – сказав активіст.

Також Мирослав Гай зазначив, що канал NewsOne, який анонсував "телеміст" із каналом РФ, є українським каналом лише юридично і вся його риторика антиукраїнська.

"Це така політика м'якої сили. Вони намагаються нав'язати російський наратив, російські меседжі, впливати на українську аудиторію в потрібний для Кремля бік. І зараз ми бачимо нав'язування, зокрема Путіним, російських правил гри для України. І я боюся, що наше керівництво, яке не хоче втратити рейтинги, особливо перед виборами, вони будуть зголошуватися і зголошуються, а ми це бачимо зі слів найближчого оточення Володимира Зеленського, на проросійські умови", – відзначив Гай.

На думку офіцера запасу, громадянське суспільство в Україні не буде терпіти реваншу, тож акції, схожі на ту, яка зібралася проти "телемосту", стануть масовим явищем.

"Найімовірніше, з такою політикою, яка зараз, і з тією ситуацією соціально-політичною, яка зараз відбувається в країні, такі акції будуть дедалі частіше, бо ми бачимо, що РФ через різні некомерційні організації, через телевізійні канали, через своїх представників і проросійських, можна сказати, агентів впливу, намагається зараз усіляко і в інформаційному просторі зокрема, проштовхувати проросійські наративи та антиукраїнську риторику. Ми бачимо, що вони почали агресивний наступ. Це насамперед видно в інформаційному полі і по тим скандальним рішенням судів, які ми бачили за останній час", – вважає Гай.

Повне відео можете переглянути тут:

Нагадаємо, Генпрокуратура зареєструвала кримінальне провадження стосовно замаху на скоєння державної зради щодо каналу NewsOne.

Попередній матеріал
Побиття телеоператора в Харкові: суд розглянув апеляцію
Наступний матеріал
Масовий заплив через Дніпро: у Запоріжжі більше 1000 плавців позмагалися на вправність
Loading...

Телеміст між NewsOne і "Россия-24": вичерпні подробиці гучного скандалу

Заяви для ЗМІ Гройсмана та Туска – відео

Суд поновив Ганну Бичок на посаді заступника виконавчого директора "Суспільного"

ЗМІ дізналися нові деталі інавгурації Зеленського

У Москві в Шереметьєво сталася аварія літака – ЗМІ повідомляють про понад 40 загиблих – відео

Дональд Трамп за час свого президентства зробив 10 тисяч недостовірних заяв – ЗМІ