Ганна Бичок
Ганна Бичок Детектор Медіа

Суд поновив Ганну Бичок на посаді заступника виконавчого директора "Суспільного"

  Читайте по-русски
  НСТУ також тепер має виплатити їй середній заробіток за час вимушеного прогулу – це понад 246 тис. грн

  Шевченківський районний суд Києва поновив Ганну Бичок на посаді заступника виконавчого директора "Національної суспільної телерадіокомпанії України". Апеляційний суд – це рішення підтвердив, повідомляє сайт "Детектор медіа".

  Ганну Бичок мають поновити на тій самій посаді – заступника виконавчого директора з питань пісенного конкурсу "Євробачення", крім того НСТУ має виплатити їй середній заробіток за час вимушеного прогулу в розмірі 246 тис. грн.

  Суд постановив, що 15 травня 2018 року Ганну Бичок було незаконно звільнено з посади. Київський апеляційний суду залишив цю постанову без змін. Про це мовиться в судовій ухвалі щодо справи №761/22110/18 в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

  Також цю інформацію особисто підтвердила Ганна Бичок і заявила, що наразі чекає, коли її поновлять на роботі: "В день отримання рішення суду Київського апеляційного суду, 6 березня, я разом з адвокатом, яка представляє мої інтереси в судах, заїхала в ПАТ "НСТУ", написала заяву про виконання рішення суду апеляційної інстанції, де вказала всі свої контакти, додала рішення апеляційного суду. До сьогодні ніяких рухів з боку НСТУ немає".

  З її слів, через невиконання рішення апеляційного суду Держвиконслужба направила до "Суспільного" три постанови – щодо накладення штрафів і арешту грошей на рахунках боржника. Але керівництво ПАТ "НСТУ" все одно не виконує рішення суду, зазначила Бичок.

  Вона пояснила, що представники телерадіокомпанії мали би зв'язатися з нею, після чого вона мала вийти на роботу та ознайомитися з наказом про поновлення. В разі невиконання рішення суду, у поліції мають відкрити кримінальну справу на керівника компанії.

  Читайте також: Звільнення Зураба Аласанії: наглядова рада опублікувала протокол засідання

  Попередній матеріал
  У Болгарії проросійська партія використала кадри "Слуги народу" у своєму ролику
  Наступний матеріал
  Штаб ООС: окупанти знову гатять зі 120-мм мінометів, один армієць поранений
  Loading...