"Слуга народу"
"Слуга народу" Кадр з фільму

У Болгарії проросійська партія використала кадри "Слуги народу" у своєму ролику

  Читайте по-русски
  На відеозапис виникли скарги, оскільки український серіал у Болгарії ніколи не транслювався, і кадри розстрілу парламенту вразили багатьох глядачів

  Проросійська болгарська партія "Вазраждане" ("Відродження") за кілька днів до виборів у Європарламент поширила у Facebook відео тривалістю 10 секунд із кадрами з українського телесеріалу "Слуга народу", на яких актор Володимир Зеленський (нині Президент України) розстрілює депутатів парламенту, повідомляє "Радіо Свобода".

  Наприкінці відео з’являється напис: "Відродження" – лише ми можемо".

  Голова партії "Вазраждане" Костадін Костадінов заявив болгарській службі "Радіо Свобода", що відео "націлене на такі медіа, як ваше".

  "За допомогою цього відео ми кажемо, що в Болгарії є засоби інформації, подібні до "Радіо Вільна Європа"/"Радіо Свобода", які працюють на знищення болгарської держави", – сказав Костадінов.

  На відеозапис виникли скарги, оскільки український серіал у Болгарії ніколи не транслювався, і кадри розстрілу парламенту вразили багатьох глядачів.

  Центральна виборча комісія Болгарії заявила, що не може нічого зробити, оскільки агітаційні кампанії у Facebook не регулюються законодавчо. Деякі експерти з правових питань, опитані "Радіо Свобода", заявили, що заклик до насильства порушує Кримінальний кодекс Болгарії.

  Як пише видання, "Вазраждане" є відверто проросійською партією, яка закликає Болгарію вийти з Європейського Союзу і НАТО.

  Вибори до Європарламенту в країнах ЄС відбуваються 23–26 травня. У Болгарії голосування заплановане на 26 травня.

  Попередній матеріал
  Указ про розпуск Ради: у Верховному Суді зареєстрували 2 позови
  Наступний матеріал
  Суд поновив Ганну Бичок на посаді заступника виконавчого директора "Суспільного"
  Loading...