георгіївська стрічка
георгіївська стрічка ТСН

Бекешкіна – про можливість реваншу: "В Одесі громадським активістам почали прямо погрожувати проросійські сили"

Читайте по-русски
Активістів "просять" забиратися з Одеси, поки не пізно

Про таке розповіла в ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" директор фонду "Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва" Ірина Бекешкіна.

"Що стосується реваншу, я саме повернулася з Одеси, наша "Виборча рада UA" проводила прес-конференцію, потім зустрічалися з громадськими активістами. І вони дуже стривожені в Одесі, тому що їм прямо починають погрожувати ті проросійські сили, які свого часу влаштовували Куликове поле. Вони кажуть: "Все, тепер влада буде наша". І вони просто прямо загрожують, причому не анонімно, мені показували ці погрози в себе там у Facebook. Пишуть, що, мовляв, ми гуманні, так що давайте прибирайтеся з Одеси, поки не пізно", – розповіла Бекешкіна. 

Вона також прокоментувала те, що відпустили Надію Савченко і Рубана, та те, що суд скасував розшук і арешт скандального блогера Анатолія Шарія. На запитання ведучої, чи показує це загрозу реваншу, експерт сказала: "Я думаю, що це найбільш небезпечно, бо, на жаль, одна з найістотніших вад нинішньої влади, що вона не змогла змінити судову систему. Судова система залишилася недореформованою і, на жаль, вона лягає під будь-яку владу. І яка буде влада, судова система під неї ляже. І це дуже небезпечно насправді".

Бекешкіна додала: "Ми не знаємо, буде реванш чи не буде (в разі перемоги Зеленського – ред.), але певна небезпека є".

Вона також оцінила, як це може використати Росія: "Спроби, безумовно будуть, по-перше, розірвати наші близькі зв'язки із Заходом, що, мовляв, ми ж казали, що Україна – fale state, ви ж бачите, кого вони обирають, це повне "дурдом-шоу", це буде, наскільки це буде успішно, я думаю, що ми це побачимо по перших кроках. І дуже хотілося б знати перше призначення. Це погано, коли лікарню очолює недосвідчений головний лікар, але якщо там є хороші лікарі, то, може, небезпека не така велика".

Як повідомляв 5.UA, за даними опитування, розрив між Зеленським і Порошенком перед другим туром виборів скорочується

Нагадаємо, раніше в ЦВК повідомили, скільки українців змінили місце голосування перед другим туром.

Попередній матеріал
45 діб або 7 млн грн застави: суд арештував екс-нардепа Крючкова – включення
Наступний матеріал
"Був справжнім чоловіком": на Донеччині попрощалися із 20-річним "Смурфіком"
Loading...