Скабєєва поширює відео Зеленського
Скабєєва поширює відео Зеленського Twitter

Передвиборчі дебати: чому Скабєєва розповсюджує відео Зеленського та навіщо Зе-команда наполягає на об'єднаній фан-зоні

Читайте по-русски
Кандидат у президенти України Володимир Зеленський продовжує уникати прямих ефірів та зустрічей з журналістами. Натомість, записує черговий ролик, в якому висуває чергові вимоги

Перше, що не може не викликати подиву, що даним відео поділилася російська пропагандистка і відверта українофобка Ольга Скабєєва.

Twitter

По-друге, пан Зеленський у відверто зневажливій формі звинувачує команду чинного Президента у спробах затягнути переговори. Досить дивне зауваження від людини, яка всіма можливими і неможливими способами уникає прямих ефірів і зустрічей не те, що з Порошенком, а й з українськими журналістами.

У ролику пан Зеленський обурюється через якісь "нові умови" з боку команди Президента, які ніяк не дають їм дійти згоди, адже він так бажає прийти на дебати: "Ви уявляєте, що вони хочуть зробити? Вони хочуть завести другу сцену! Де ви бачили дебати двох кандидатів на двох сценах?". Десь приблизно там само, де ми бачили дебати на стадіоні.

Але найбільше обурення в пана Зеленського викликав той факт, що фан-зону хочуть розділити.

"Фан-зону, в яку має бути вільний доступ людей, хочуть розділити на дві частини – для їхніх прихильників і наших!" – бідкається Володимир.

А потім впевнено заявляє, що його прихильники – це не більше і не менше, як "усі громадяни України". Чи не занадто самовпевнене ствердження? Та це можна було б сприймати за такий собі передвиборчий піар, якби не одне але… Якщо взяти до уваги настрої в суспільстві – прихильники обох кандидатів влаштовують палкі суперечки в соцмережах. А тепер уявімо собі ці суперечки у фан-зоні стадіону, де під час дебатів точка кипіння може досягти максиму… Чим може обернуся таке "об'єднання"?

То що це – черговий піар чи відверта маніпуляція? І навіщо це пану Зеленському? Спроба об'єднати людей чи намагання у будь-який спосіб перефокусувати увагу суспільства від своїх відповідей на конкретні і важливі питання, на можливі конфлікти у фан-зоні? Створити чергове шоу, хай навіть і ціною безпеки людей?

Попередній матеріал
Україна припинила дію військової угоди із СНД – Мінекономрозвитку
Наступний матеріал
Від ранку до ночі: в день дебатів графік НСК "Олімпійський" буде повністю зайнятий
Loading...

Від ранку до ночі: в день дебатів графік НСК "Олімпійський" буде повністю зайнятий

Джемілєв про Зеленського: "Якщо він хоче мати авторитет, то, звісно, повинен прийти на дебати"

У Зеленського пояснили, чому він не з'явився на "Олімпійському"

Не дебати, так не дебати: що сьогодні відбувалося на "Олімпійському"

Порошенко запросив Зеленського до діалогу в понеділок, але в студії телеканалу

Порошенко: чекаю Зеленського до 15-ї години