Веслування, збірна України
Веслування, збірна України відкриті джерела

На чемпіонаті Європи українські веслувальники показали найкращий результат в історії виступів збірної

У загальному заліку результативності наша збірна посіла п'яте місце

Українські веслувальники показали найкращий результат в історії виступів збірної.

На чемпіонаті Європи з веслування, що відбувся в Польщі, українські спортсмени завоювали 2 золоті, 2 срібні та 4 бронзові медалі. 5 із 8 медалей українці вибороли в останній день змагань.

Зокрема, каноїстка Людмила Лузан отримала 4 медалі: 2 золоті, 1 срібну та 1 бронзову. Такого результату на Євро не показував ще жоден український веслувальник в історії. У загальному заліку результативності наша збірна посіла п'яте місце.

Як повідомляв 5.UA, у березні 2021 року український параолімпієць виборов золото на Кубку світу з кульової стрільби

Нагадаємо, нещодавно українська легкоатлетка Ярослава Магучіх встановила світовий рекорд зі стрибків у висоту.

Найменше від початку року: в Україні після вихідних зафіксували 535 нових випадків COVID-19
    Доба в зоні ООС: окупанти 7 разів порушили "тишу", біля Пісків цілили із заборонених 120-мм мінометів

"Слава Україні": національна збірна представила особливо патріотичну форму на Євро-2020

Українські паралімпійці перемогли на Чемпіонаті Європи з плавання

Перший на 1500-метрівці: українець Романчук здобув золото на чемпіонаті Європи з плавання – відео

Фурор на чемпіонаті Європи з водних видів спорту: українські синхроністки вибороли 8 медалей